Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fonon

Kącik zegarmistrzowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Chciałbym zapoczątkować temat związany z naszym hobby od strony technicznej - czyli warsztat pracy.

Przesyłajcie zdjęcia Waszych warsztacików i narzędzi, można wtedy zaczerpnąć wiele inspiracji do aranżacji swojego warsztatu.

Pozdrawiam.

post-43428-0-65714100-1344246420_thumb.jpg

post-43428-0-44489800-1344246622_thumb.jpg

post-43428-0-58089900-1344246637_thumb.jpg

post-43428-0-95221200-1344246650_thumb.jpg

post-43428-0-75981600-1344246877_thumb.jpg

post-43428-0-38532400-1344246990_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój warsztat robi wrażenie!! Ja jestem tylko zwykłym miłośnikiem jeśli chodzi o zegarki. Nie mam zdolności manualnych, aby zabierać się do majstrowania przy tak małych mechanizmach:-)) Gratuluję warsztatu!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak :P:D

Powaznie mowiac to szczerze zazdroszcze tobie tego mikroskopu. Do nakladania masy swiecacej to jest idealna sprawa.

Mikroskop jest podlaczony pod komputer? Jak to cudo sie nazywa?

post-33326-0-93322400-1344457097_thumb.jpg


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikroskop nie jest podłączony do komputera ale jest możliwość założenia kamery mikroskopowej na okular:) Mikroskop jest firmy Delta Optical model XTL IV Pro (B).

W standardowym wyposażeniu powiększenie od 4x do 35x płynnie regulowane. I co najważniejsze duża przestrzeń robocza pomiędzy obiektem a obiektywem - spokojnie można manipulować przy zegarku:) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikroskop nie jest podłączony do komputera ale jest możliwość założenia kamery mikroskopowej na okular:) Mikroskop jest firmy Delta Optical model XTL IV Pro (B).

W standardowym wyposażeniu powiększenie od 4x do 35x płynnie regulowane. I co najważniejsze duża przestrzeń robocza pomiędzy obiektem a obiektywem - spokojnie można manipulować przy zegarku:) Pozdrawiam.

 

Podoba mi się ten mikroskop. Sprawdziłem na "aledrogo", niestety na taki sprzęt potrzeba minimum 1000 zł . Może ktoś zna tańsze miejsca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz na ceneo. Jest jeden sklep i maja taniej.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.fotozakupy.pl - w tym sklepie jest za 899 zl i do tego możliwość zakupu na raty 0%. Ja osobiście kupiłem w ten sposób.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za wskazanie sklepów. Poszukam jeszcze coś "taniego" z firmy Leica bo jestem fanem tej firmy. Jak nie znajdę to w poniedziałek zamówię Deltę. Martwi mnie tylko taka mała przestrzeń robocza ( 14 cm ) bo łapki mam duże.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!

Nowy przyrząd do sprawdzania chodu zegarków:)

post-43428-0-65122500-1344680530_thumb.jpg

post-43428-0-28512200-1344680554_thumb.jpg

 

Sprawdza się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!

Nowy przyrząd do sprawdzania chodu zegarków:)

attachicon.gift1.jpg

attachicon.gift2.jpg

 

Sprawdza się znakomicie.

A co do marcowych zegarków jaki przyrząd do pomiaru chodu?

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.