Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

waldek k

Omega Seamaster automatic 1954 nr 2802-10SC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich forumowiczów !

 

Mam dylemat. Kupiłem na Allegro zegarek jak w tytule zapytania, i cały czas mam wątpliwości co do jego 100 % oryginalności i braku jakiejkolwiek ingerencji i renowacji. Martwi mnie brak napisu na tarczy Swiss made, ponadto wg mnie niepotrzebny zakrętas idący w dół na napisie Seamaster na literze r. Przeglądałem grafiki i nie widziałem tego o czym wspominam. Ponadto czy dekiel nie powinien mieć wytłoczonego wzoru ze stworem z głębin.

Wątpliwości wzięły się stąd, że tyle się czyta o ingerencji czy podróbkach. Mnie interesuję tylko autentyk. Bardzo proszę o pomoc, podaję link na allegro gdzie można obejrzć zdjęcia. www.http://allegro.pl/omega-seamaster-automatic-piekny-model-i2541515668.html Liczę na Państwa pomoc, pozdrawiam Waldek K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm wygląda na oryginał, tarcza.. chmm.. mogła być poprawiana. Celowo zdjęcia są małe i mało czytelne cool.gif, do mechanizmu nie można się przyczepić, to też zdjęcia są duże i czytelnebiggrin.gif


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.