Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

y60

Hamilton Khaki X-Wind

Recommended Posts

Do czego służy ta czerwona cyferka w białym oku na godzinie dwunastej?

to skomplikowana historia,przynajmnie dla mnie.. :)

jeśli dobrze rozumiem, cała idea funkcji tego zegarka, to obliczanie korekcji czegoś tam,przy bocznych wiatrach w czasie lotu..

zegar ma dwa wewnętrzne bezele, na jednej skali jest kąt w stopniach,na drugiej chyba prędkość wiatru.. :unsure:

Wiesz,cyferki maleńkie a instrukcji, prawdziwy mężczyzna przecież nie czyta.. :)

I znowu ŁOOOOO!

Również się zastanawiam do czego służą pokrętła z prawej strony koperty, co obsługują?

EDIT: opis powyżej, dzięki! I jeszcze raz winszuję zegarka, super model, jak również i zdjęcia (do kalendarza 2013 z nimi ;) )

EDIT 2: Ile masz y60 w nadgarstku --> ciekawi mnie jak by to cacko na moim 16,5 cm wyglądało :rolleyes:

...jeśli dobrze rozumiem, cała idea funkcji tego zegarka, to obliczanie korekcji czegoś tam,przy bocznych wiatrach w czasie lotu..

...prawdziwy mężczyzna przecież nie czyta.. :)

Czytaj instrukcję, czytaj! Nigdy nie wiadomo kiedy będziesz miał boczny wiatr i będziesz musiał obliczyć korekcje czegoś tam :P

nieee,no ,już przeczytałem,generalnie chyba dobrze zrozumiałem..

dochodzi jeszcze jakaś korekta wynikająca z magnetyzmu czy cóś,

ale... jest u nas na Forum co najmniej jeden Pilot,może on pomoże ..

a nadgarstek,dawno nie mierzyłem,ale chyba podobnie czyli między 16,5 a 17,5 ..sprawdzę jak znajdę odpowiednie narzędzie .. :)

edit: bliżej 17,5

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.