Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość olek

Zeno

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to nasz stani.swiss sprzedaje.

 

A rabaty gdzie? :twisted:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. A wogole ktos z Was robił juz zakupy w tym sklepie?

Przecież to nasz stani.swiss sprzedaje.

 

Tak własnie myslałem ze on maczał w tym palce :D Ale pewnosci nie miałem...

 

Teraz w kazdym razie wiem do kogo uderzac z pytaniami dotyczaymi marki i poszczegolnych modeli :lol: Moze jakies fotki by mi sie udało zorganizowac bo znalazłem dotad tylko dwie (poza tymi oficjalnymi ze strony producenta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

PS. A wogole ktos z Was robił juz zakupy w tym sklepie?

Przecież to nasz stani.swiss sprzedaje.

 

Tak własnie myslałem ze on maczał w tym palce :) Ale pewnosci nie miałem...

 

Teraz w kazdym razie wiem do kogo uderzac z pytaniami dotyczaymi marki i poszczegolnych modeli :) Moze jakies fotki by mi sie udało zorganizowac bo znalazłem dotad tylko dwie (poza tymi oficjalnymi ze strony producenta).

 

pozdrawiam

post-0-0-99336400-1330531422.jpghttp://img175.imageshack.us/img175/3668/ko...l2006007rd5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. A wogole ktos z Was robił juz zakupy w tym sklepie?

Przecież to nasz stani.swiss sprzedaje.

 

Tak własnie myslałem ze on maczał w tym palce :) Ale pewnosci nie miałem...

 

Teraz w kazdym razie wiem do kogo uderzac z pytaniami dotyczaymi marki i poszczegolnych modeli :) Moze jakies fotki by mi sie udało zorganizowac bo znalazłem dotad tylko dwie (poza tymi oficjalnymi ze strony producenta).

 

pozdrawiam

post-2678-0-35154100-1330531433.jpghttp://img175.imageshack.us/img175/3668/ko...l2006007rd5.jpg

Zamiast pozdrawiać patafiany z forum mógłbyś się ustosunkować do tego tematu :

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....asc&start=0


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos ma fotki tego zegarka na nadgarstku?

 

P.S. Na ebayu jeszcze taniej mozna je wyrwac :lol:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktos ma fotki tego zegarka na nadgarstku?

Prosisz i masz :lol:

583409e93ec3e24a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo :lol:

 

Kawal byka... ale w tym tkwi urok, hehe

 

A jak sie go nosi? I jak sie ogolnie sprawuje? Jestes zadowolony? Aktualnie stoje na progu zakupu i waham sie miedzy tym Zenkiem, czarnym Samuraiem i i Zeno Wehrmachts Werk... Kiedys bede mial je wszystkie, ale nie wiem od ktorego zaczac, somebody help me please :oops:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego byka na ręku i wymiękłem :oops: nie byłem jeszcze gotowy na taki kawał zegara na ręku oprucz tego, że jes dosyć spory to ma jeszcze niezłą wysokość no i luneta od daty jest wystająca a wydaje mi sie że wcale nie powiększa kupilem samuraja i narazie 3 miesiace spokoju ale juz zaczyna mnie kusić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W cenniku ZENO napisane:

465N-M Automatic Retro Date (0400) special-diver-bezel stainless steel ETA-Automatic 2452 black -a1, orange -a5 Euro 398.00

465S-M Automatic Retro Date (0400) special-diver-bezel stainless steel ETA-Automatic 2452 black -a1 with Swiss-Cross Euro 398.00

485N-M Automatic Date (0400) stainless steel ETA-Automatic 2846 / 2452 black -a1, orange -a5 also in satin finish Euro 398.00

485S-M Automatic Date (0400) stainless steel ETA-Automatic 2846 / 2452 black -a1 with Swiss-Cross also in satin finish Euro 398.00

 

U nas w Gold*Top, po zamówieniu zegarka trzeba zapłacić legalną cenę 1.450 PLN i za tę cenę dwa lata gwarancji w kraju + ewentualnie zniżka 10 % dla klubowicza (zenomaniaka :) ). zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.