Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Diplodok

Użytkownik
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Noże

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z okazji eurowpierdolu postanowiłem zmienić pasek 😎
 2. @eisbar03 zwróć uwagę na różnice w specyfikacji pomiędzy starymi modelami, a współczesnymi wypustami. Mimo, ze często wyglądają podobnie, to różnią je istotne szczegóły. Osobiście wolę stare modele, które przez wielu fanów marki są uznawane za koszerne. Nowe mają za to in-houseowe mechanizmy (pytanie, czy faktycznie lepsze, niż poczciwy Unitas) i dokładniejsze wykonanie (to akurat piszę na podstawie przeczytanych opinii). Według mnie stare modele jest też dużo łatwiej sprzedać.
 3. Ortodoksi powiedzą raczej, że poprzednia wersja z hesalitem, tj 311.30.42.30.01.005
 4. 177 jest kozak, ale baaardzo ciężko dostępny. No i tytan choć wizualnie ciekawszy od stali, to może być problematyczny przy wgniotkach i otarciach.
 5. Niedawno miałem podobne dylematy, ale wystarczyło, że zadałem sobie pytanie: czym dla mnie jest Panerai? I kiedy głębiej się nad tym zastanowiłem, to doszedłem do wniosku, że moja trwająca już prawie 20 lat miłość do marki jest ściśle związana z jej DNA. Bo kiedy myślę Panerai to widzę: masywne koperty z charakterystyczną osłoną koronki, WR300, zakręcany dekiel, wkręcane teleskopy, czystość i prostotę. Niewiele współczesnych referencji spełniało te kryteria, więc przyznam że nad 560 dłuuugo główkowałem. Ostatecznie zdecydowałem, że chcę Unitasa i ograniczyłem wybór do 000, 005, 111, 112. Choć najbardziej pożądałem Base Logo, to 111 też bardzo mnie raduje 😎 A Base jeszcze kiedyś się trafi..
 6. A jaka jest oczywistość sytuacji na giełdach?
 7. Miesiąc miodowy trwa. BB58 jest niesamowicie wygodnym i uniwersalnym zegarkiem z mnóstwem fajnych detali. Choć nie lubię złota, a już w szczególności w połączeniu ze srebrem, to tutaj wskazówki i obwódki indeksów robią mega robotę. Wg mnie to zdecydowanie najfajniejszy szczegół tego modelu.
 8. Z tym szerokim bezelem to prawda. Do tego dochodzi mała wysokość - skubany jest cienki jak naleśnik
 9. Po Panerai i Garminie jakiś taki mały się wydaje. Ale wizualnie jest kapitalny 😎
 10. Zgadzam się z @pisar co do wskazówki. Można śmiało powiedzieć, że to już znak firmowy serii DA. Uwielbiam też matowe koperty Damasko, ale ten czarnuch jest naprawdę świetny i na żywo bardzo zyskuje. Dzięki powłoce jest jeszcze bardziej minimalistyczny, co uważam za mega plus.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.