Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Diplodok

Użytkownik
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Noże

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadzam się z @pisar co do wskazówki. Można śmiało powiedzieć, że to już znak firmowy serii DA. Uwielbiam też matowe koperty Damasko, ale ten czarnuch jest naprawdę świetny i na żywo bardzo zyskuje. Dzięki powłoce jest jeszcze bardziej minimalistyczny, co uważam za mega plus.
 2. Dzięki za opinię. Wyleczyłeś mnie z tej opcji. Na stronie Sinna nie ma cennika, skąd wiesz po ile sprzedają bransolety do U1?
 3. Panowie, rozważam kupno bransolety do U1 i na chrono24 jest coś takiego: https://www.chrono24.pl/sinn/pasek-stahlband-bracelet-22mm-ux-1490--id14318121.htm Jak oceniacie? Długość jest chyba standardowa. Rozumiem też, że to ten sam model bransolety pasuje do UX/U1/U2 (ta wg ogłoszenia jest z modelu UX). Dzięki za wszystkie sugestie.
 4. Ile Damasko i Sinnów posiadałeś / oglądałeś na żywo? Miałem 2 egzemplarze Sinna U1, 2 egzemplarze Damasko DA36 i oraz 2 egzemplarze DA46. Damasko jest lepsze jeśli chodzi o koperty. Zarówno jeśli chodzi o odporność na zarysowania, jak i ogólne odczucia estetyczne i organoleptyczne.
 5. 66! Klasyczny, czysty, ponadczasowy i bez zbędnego efekciarstwa.
 6. Wykonanie jest dobre, ale moim zdaniem gorsze od Damasko, że o Seiko MM300 nawet nie wspomnę. Co do lumy, to będę się upierał, że jest średnia. Gdybym rano nie mógł odczytać godziny, to określiłbym ją jako słabą. Niemniej w kategorii wspomniane Damasko wyglada już dużo gorzej, za to stary Seiko Samuraj znakomicie. Edit. Żeby nie było. Uwielbiam U1 i uważam, że to jeden z najfajniejszych diverów ever.
 7. Wielokrotnie mówiłem i pisałem, że U1 daleko do ideału. W gruncie rzeczy jest gorzej wykonany, niż większość zegarków, które miałem. Ma co najwyżej średnią lumę i palujący się antyrefleks. Jednak żaden inny zegarek nie miał takiego cool factora. Noszenie go i spoglądanie na nadgarstek daje satysfakcje.
 8. Ze stalą lepiej. Chętnie odkupię do swojego jak Ci się znudzi
 9. W Gdyni: http://ragnarsimulator.com/ Samochody FWD i takie do 300KM tak. Te mocniejsze są naprawdę trudne, choć nawet w MX5 zaliczyłem ze 2 piruety. Ja jechałem z linią pomocnicza, która pokazywała mi optymalny tor i moment hamowania (nie znałem torów, więc to było konieczne - to bardzo duże ułatwienie). Dodatkowo kiedyś nałogowo cisnąłem w Gran Turismo na PS, miałem kierownicę więc mniej więcej wiedziałem jak to działa. Choć bardziej mniej, niż więcej, bo ten symulator naprawdę jest PRO - polecam filmiki z linku. I proponuję wrócić do zegarków, bo zaraz będzie zjebka od moda
 10. Audi TT (300 + PS), Mazda MX5, Mercedes SLR (w jakiejś wersji pro), bolid F1 Ferrari. Przy tym ostatnim fajnie czuć różnice w docisku i przeciążeniach. Ale jazda to już hardcore, bardzo ciężko to opanować i nadążyć za zmieniającym się krajobrazem. EDIT. na foto było Audi.
 11. Nie mam pojęcia. Jakiś względnie prosty, dobrany przez obsługę. Ale zabawa przednia, symulacja przeciążeń na tyle realistyczna, że plecy bolą na kilka godzin po zabawie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.