Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bilbo

Pierwszy dzień na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

 

Na imię mam Wojtek i jestem z Wrocławia. Interesuję się gotowaniem, wędkarstwem, filmami, książkami o tematyce fantasy a ostatnio także zegarkami. Mam nadzieję, że moja czysta karta będzie się przy Waszej pomoc wypełniać i nikogo nie będą zbytnio denerwować moje zapytania. Podobają mi się stare zegarki i nowe w stylu retro.

Z wyglądu przypominam Krzyśka Ibisza i czuję się o wiele młodziej niż na to wyglądam. Na zakończenie dodam, że mam zabójczo piękne ciemno brązowe oczy a moją ulubioną zupą jest chłodnik z butwinki. Nie wspomniałem o moim kocie. W domu mam przeuroczą kicię, która zawsze gdy coś klepię z klawiatury znajdzie odpowiedni moment żeby z pełną gracją po niej przejść a mnie po nosie zajechać ogonem :)

 

Pozdrawiam wszystkich

Wojtek z Wrocławia vel Bilbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

 

Z wyglądu przypominam Krzyśka Ibisza i czuję się o wiele młodziej niż na to wyglądam. Na zakończenie dodam, że mam zabójczo piękne ciemno brązowe oczy ....

Pozdrawiam wszystkich

Wojtek z Wrocławia vel Bilbo

 

post-14063-0-91195000-1348752736_thumb.gif

Również witamy :D


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki żarcik z tym opisem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie uspokoiłeś........... trochę :)


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu przypominam Krzyśka Ibisza i czuję się o wiele młodziej niż na to wyglądam. Na zakończenie dodam, że mam zabójczo piękne ciemno brązowe oczy a moją ulubioną zupą jest chłodnik z butwinki. Nie wspomniałem o moim kocie. W domu mam przeuroczą kicię, która zawsze gdy coś klepię z klawiatury znajdzie odpowiedni moment żeby z pełną gracją po niej przejść a mnie po nosie zajechać ogonem :)

 

 

Leże :lol:

 

Fajny opis, witaj na forum :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.