Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojtaszek

Skórzane paski - "patent" w zegarkach Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem praktycznie zdecydowany na zegarek tej firmy, seria Edifice. Ma to być model ze skórzanym paskiem. Lecz gdy zacząłem je przymierzać, ten "patent" z odwrotnym zapinaniem średnio mi przypadł do gustu. Samo zapięcie może się okazać nawet ciekawym rozwiązaniem, lecz mnie gniecie w rękę ta metalowa klamra - jak z bransolety. Jednak w bransolecie ona się "chowa" dzięki czemu powstaje równa powierzchnia. W skórzanym jednak klamra odstaje. Czy Wam (którzy ich uzytkujecie) to nie przeszkadza? Czy może ekspedientka mi to źle zapięła (sam nie dałem rady ;) a taki ciemny nie jestem)

Jeszcze pytanie praktyczne, czy go się powinno zapinać jak bransoletę tzn. samą klamrą z ustawioną na stałe odpowienią dziurkę ( wtedy jednak ciężko go założyć, jak i zdjąć), czy klarmą i zapinając za każdym razem dziurkę - jak w tradycyjnym pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten typ to zapięcie motylkowe i też jestem zdania, że nie należy do super wygodnych. Zapięcie reguluje się tylko raz i nie trzeba tego powtarzać przy każdym zapinaniu.

Jeśli zegarek Ci się podoba to żaden problem wymienić pasek na taki z tradycyjnym zapięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam (którzy ich uzytkujecie) to nie przeszkadza? Czy może ekspedientka mi to źle zapięła

Może za ciasno miałeś zapięte?

Istnieje opcja zmiany zapięcia lub paska.

 

Jeszcze pytanie praktyczne, czy go się powinno zapinać jak bransoletę tzn. samą klamrą z ustawioną na stałe odpowienią dziurkę ( wtedy jednak ciężko go założyć, jak i zdjąć), czy klarmą i zapinając za każdym razem dziurkę - jak w tradycyjnym pasku.

Zapięcie to polega właśnie na tym aby nie trzeba było co chwilę odpinać paska z dziurki. Owocuje to m.in. mniejszym zużyciem paska w tamtym miejscu.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje opcja zmiany zapięcia lub paska.

Tzn jak zmiana zapięcia? W ramach gwarancji/ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancji i wymiana to na pewno nie - chyba że w chwili zakupu zapytasz w sklepie o inny pasek: wtedy może i wymienią, ale to ich dobra wola. Kolegom chodziło raczej o dokupienie dodatkowego paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.