Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

consul

Rolex Cellini w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to sprzedajacy jest za bardzo arogancki w opisie aukcji i dziwnie nerwowy. Poza tym pisze oczywiste bzdury np. ze zegarek nie ma grawerow, podczas gdy widac wyraznie, ze dekiel jest grawerowany albo pisze ze pasek jest ze skory krokodyla podczas gdy co najwyzej jest to pasek ze skory cielecej. Ze zidentyfikowaniem kalibra mechanizmu tez mam problem. Moze koledzy, ktorzy bardziej znaja sie na rolkach pomoga. Jak dla mnie brakuje jednak co najmniej "uszu" mocujacych mechanizm co moze sugerowac, ze mechanizm nie pochodzi od tego egzemplarza. Sprzedajacy pisze tez o jakis zbieznych numerach seryjnych co tez jest bardzo niejasne biorac pod uwage, ze mechanizm nie ma takiego numeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanizm nie ma żadnego systemu antywstrząsowego, czyli wygląda, że bardzo stary jest. Nie wiem, czy Rolex w ogóle robił złocone zegarki?

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.