Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

emerlu

Polecane sklepy online USA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy moglibyście poleić mi jakieś zaufane sklepy online z USA, przede wszystkim interesują mnie popularne zegarki min. G-Shock. Będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest w ogóle jakaś szansa, żeby uniknąć zapłaty Vat i cła od zegarka zakupionego z USA na eBay (cena 600 USD)?


Steinhart Marine Chronometer Roma, Revue Thommen Wall Street, Atlantic Seacrest Chrono,  Ticino Marine, Tisell Bauhaus, Classic Rodina Automatic Arabic (Black Dial)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy moglibyście poleić mi jakieś zaufane sklepy online z USA, przede wszystkim interesują mnie popularne zegarki min. G-Shock. Będę bardzo wdzięczny.

Zaufani sprzedawcy na Ebayu. Ale czy w ogóle opłaca się sprowadzać G-Shocka z USA? Różnica w cenie raczej nie będzie taka duża. Chyba że szukasz modelu nieosiągalnego w Europie.

 

A czy jest w ogóle jakaś szansa, żeby uniknąć zapłaty Vat i cła od zegarka zakupionego z USA na eBay (cena 600 USD)?

Minimalna, urząd celny raczej nie przepuści takiej przesyłki.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szansa jest tylko wtedy jak wartosc zadeklarowana bedzie ponizej 50usd, ale to sprzedawca musi ci isc na reke... nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę polecić sklep jomashop.com z tym że wysyłka była wewnątrz US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.