Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

yogasek

Riseman dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj jest dużo na temat Ryśka napisane przez forumowiczów: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/33775-recenzja-g-shocka-gw-9200-riseman/ Miłej lektury! :)

 

Dzięki dziadyga ale już czytałem ten wątek przed zakupem zegarka. Zobaczę rano czy wynik barometru zgadza się z pogodynką. Jeśli nie to będę szukał innego wzorca. Pozdro.

 

 

swype'nięte z Nexusa


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie. Przeglądałem sobie tematy innych zegarków i naszła mnie taka myśl. Czy będąc na plaży nie wpadnie mi piasek do sensora i coś uszkodzi?

 

swype'nięte z Nexusa


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie. Przeglądałem sobie tematy innych zegarków i naszła mnie taka myśl. Czy będąc na plaży nie wpadnie mi piasek do sensora i coś uszkodzi?

 

swype'nięte z Nexusa

Gdyby była taka możliwość to cała idea G-Shocka wzięła by w łeb i była bez sensu. Nic tam nie wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.