Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Waldi84

Test, recenzja Festina f16357/3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby wstawić test, recenzje Festiny f16357/3 model z 2010r.?????

 

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją opinie mam. Mianowicie jest to zegarek nietuzinkowy jak dla mnie i ciężko mi coś znaleźć na jego temat. Jestem początkującym laikiem jeśli chodzi o zegarki, więc chciałbym znać profesjonalną opinię na temat mojej festiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go od niedawna i muszę napisać, że jestem podekscytowany. Ładnie układa się na ręce, dosyć duży. Stworzony dla masywnego mężczyzny, bo przy drobnych gabarytach ciała zupełnie nie pasuje. Coś więcej bedę mógł napisać po dłuższym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go od niedawna i muszę napisać, że jestem podekscytowany. Ładnie układa się na ręce, dosyć duży. Stworzony dla masywnego mężczyzny, bo przy drobnych gabarytach ciała zupełnie nie pasuje. Coś więcej bedę mógł napisać po dłuższym użytkowaniu.

Dobry początek recenzji juz masz :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , dobry początek :) Może za jakiś czas napisziesz więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.