Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marcin C

Użytkownik
 • Content Count

  269
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W moim przypadku, największym problemem jest wytypowanie zegarka do 10 tysięcy złotych. W tym roku,imo jest dosyć duża konkurencja i sporo ciekawych modeli.
 2. Moim zdaniem całkiem fajny i klimatyczny. Nie wiem jak z jakością wykonania.
 3. Tts , sprawdzę , dzięki za cynk W sumie ,to nic pilnego ale jeżeli będzie rozsądna cena to czemu nie. Robertn , pisz śmiało na priv , jak tylko poczujesz , że chcesz się z nim rozstać. Myślę , że się dogadamy, o ile go nie kupię wcześniej. Pozdrawiam.
 4. Zgadzam się z kolegą wyżej. Również szukam teraz Hamiego , praktycznie identycznego do tego ze zdjęcia Robertn. Gdyby ktoś chciał się rozstać z podobnym...
 5. Moim zdaniem świetny:) kiedy będą dostępne i jaka będzie ich cena? Czy ternos również będzie dostępny z bezelem w bi- colorze?
 6. Dokładnie tak. Podpisuje się obiema rękoma pod tym co napisał login. Każda osoba która znam i posiada rolexa, zupełnie nie zastanawia się nad czymś takim jak serwis. Wiedzą tylko tyle, że to rolex oraz, że to rozpoznawalna marka dla wielu ludzi .
 7. Marcin C

  Twoja kolekcja!

  Super kolekcja. Chętnie bym widział u siebie tego ml i alpiny
 8. Brzoza2 , świetny ten Oris. Całkiem spory chyba jest?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.