Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Crank

Made Of Hate

Rekomendowane odpowiedzi

Anselmo to wokal idealny do takiej muzyki, naprawdę as! Pantera, Down... świetne zespoły, świetny wokalista! Mamy nadzieję zbliżyć się nieco do jego maniery i stylu, choć nie zabraknie też ryknięcia także rodem z USA:

Gość z Lamb Of God i nasz wokalista mają podobny tembr głosu, choć Amerykanin charakteryzuje się większą szorstkością i "suchością" - po prostu pali dużo :) Tak czy inaczej najłatwiej będzie po prostu pokazać w odpowiedniej chwili efekt końcowy naszej pracy w studio!

 

Support Illusion to bardzo fajna sprawa, gratuluję! I owszem, Lipa ma też moc w głosie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Crank super energia, zapraszam na coroczne metalowe koncerty w w twierdzy Nysa.


Lubię zegarki jak konie owies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w kwestii wokalu - growling po prostu nie pasuje do klasycznego HM, z melodią, lead guitar etc....

teraz jest jakaś popieprzona moda na łaczenie stylów, ja tego nie trawię... death to death i tam się wydzieramy, HM to HM i tam śpiewamy (też nie rapujemy)... niby proste a mało komu wychodzi, szczególnie w Polsce

 

na Gwardii byłem, godny koncert 50-lecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobrze się Was słucha. Wokal faktycznie został w tyle jednak warto postawić na przyjaźń i tworzyć team. Dobra atmosfera w zespole to podstawa. Spędzacie ze sobą przecież dużo czasu i przez niejedno razem przechodzicie. Jeśli to dopracujecie i przez to przebrniecie będziecie tylko silniejsi. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Funky_Koval
      Cena: 1099zł (wysyłka paczkomatem wliczona, cena dobra więc bez negocjacji proszę)
       
       
      G-shock GMW-B5000GD-1ER, stan 7,5/10 drobne ryski od biurowego użytkowania nic poważnego. Wgniotek nie ma, szkło czyste, zegarek w 100% sprawny. 
      Jestem pierwszym właścicielem, sprzedaję z oryginalnym pudełkiem, rachunkiem i zdjętymi ogniwami. 
       

       
       

       

       

       

       

       
       
       

    • Przez Crank
      Hej,
       
      część z Was być może wie, że jestem działającym muzykiem, w miarę regularnie koncertuję, a także od czasu do czasu wydaję muzykę na płytach. Obecnie w ramach zespołu Made Of Hate. Tak się składa, że dziś rozpoczyna się pre-order nowej płyty, pt. "Out Of Hate".
       
      Podsyłam link jakby ktoś był zainteresowany:) 
       
      https://itunes.apple.com/us/album/out-of-hate/id845886074
       
      singiel:
       
      https://www.youtube.com/watch?v=M9rDUZeQrHU&feature=gp-n-y
       
      Pozdrawiam,
      Michał 
    • Przez ROMANOFF
      Szanowni Państwo!
       
      Zwracam się z prośbą o kilka informacji zegarka kieszonkowego DOXA , który niespodziewanie odziedziczyłem.
       
      Jeżeli ktoś z Państwa jest w stanie nieco mi pomóc - z góry - fantastycznie dziekuję.
       
      1. Z którego mniej więcej roku jest ten zegarek?
      2. Jaka jest jego przypuszczalna wartość?
       
      Jak już wspomniałem za wszelkie informacje serdecznie dziękuję i pozdrawiam z całego serca.
       
      Marcin
       





       
      Mod. - Zegarków na forum nie wyceniamy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.