Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bumak

President CB William ASC

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na kupnie CB radia do samochodu prywatnego, z racji tego że za bardzo nie mam miejsca gdzie go zamontować ani też specjalnie nie chce nawiercać dziur w tapicerce, to zastanawiam się nad kupnem Presidenta William ASC. Jest to nowość 2012 roku, mała skrzynka, którą można schować w bagażniku, a wszystkie przyciski i obsługa znajdują się w gruszce. Może ktoś z Was używa tego radia i może się podzielić jego spostrzeżeniami. Radio ma służyć jako typowy "antymisiek", mam zamiar zamontować do niego małą antenkę, zastanawiam się nad Super Floridą.


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku tego radia nie schowasz bo kabel od gruszki jest krótki owszem radio można gdzieś pod fotel lub inne skrytki schować bo nic tam nie przyciskasz ale musi to być blisko rozmawiającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładany przedłużacz kabla do mikrofonu 200 cm.


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupił jakość średnia płacisz za firme , za te kase nie warto

masz alternatywne rozwiazanie 3x taniej i pucha jeszcze mniejsza Lafayette Venus

Co do anteny to raczej Sirio ML 145 lub podobna

ta o której piszesz kiepsciutka zasieg ok 2-5km na górce

antenka moze i długa ale spreżysta i zmiesci sie w bagazniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radio umieściłem sobie w chwowku w drzwiach a grucha przełozona przez uchwyt do ciągniecia drzwi do środka:) Zasilanie to rozdziielnik gniazd od zapalniczki do kupienia w kazdym CPN za pare pln, ucieta koncówka i podłączona do kabli w drzwiach wiec zadne kable mi sie nie plączą. kabel od anteny w podsufitce i antena zamontowana na stałe na dachu (wykorzystałem miejsce po antenie na telefon). Antena to president modelu nie pamietam, ma z 20cm długosci i 2 lub 4W, W tej długosci wystepują dwie, słabsza i mocniejsza, mam tą drugą, koszt ok 200PLN. W razie pytan najlepiej zadzwon, Radio mam jakieś no name za 160PLN i działa juz 3 rok:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seiken, sabuniek dzięki - z długich anten się skutecznie wyleczyłem właśnie dzięki Sirio :wacko: Teraz w służbowym używam Lemma mini turbo ma chyba 1 metr. Ten zestaw o który się pytam chcę założyć w nowym samochodzie więc ze względu na gwarancję nie chcę nic kombinować, przerabiać itd. Dziękuję za zainteresowanie i pomoc.


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co masz do kombinowania przy radyjku Lafayette Venus ? Ja mam starego Granta ale wtedy gdy był robiony to firma President jeszcze sie szanowała , gdy przenieśli produkcje do chin radyjka są słabiutkie ale pieruńsko drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego seiken z kombinowaniem masz racje :) Co do Presidenta to użytkuje Harrego II od 5 lat i jestem z niego zadowolony. Był co prawda kilka razy naprawiany ale wydaje mi się, że jest to raczej norma. Raz serwis gdzie naprawiam radyjko dał mi w zastępstwie Midlanda nie wiem jaki model ale w porównaniu z Presidentem to była przepaść. A jak jest z szumami w Venus ? Czy mają coś podobnego jak ASC w Presidentach ?


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lafayette to chyba to samo co Yosan, więc prawdopodobnie jako jedyne są produkowane poza Chinami, a dokładnie w Korei (chyba, prawdopodbnie, cos obiło się o uszy).

Przeszło 2 lata uzytkuję Yosan Pro 120 i jestem bardzo zadowolony.

RFG i SQ skutecznie wycinają wszystkie szumy - w aucie jest absolutna cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrym rozwiązaniem mobilnym jest radio ALAN-42 multi AM/FM-GW-0 z adaptorem zasilającym i wyjściem antenowym, można przekładać do innego auta oraz używać jako radio ręczne :) kpl. ok 350-400zł

368_d.jpg

699_d.jpg


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miał chłop problemu to chciał żonie cb radio kupić do samochodu - dzięki koledzy za pomoc :)


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zestawieniu wszystkich za i przeciw, analizie finansowej oraz genialnemu pomysłowi mojej żony ( sposób zamocowania cb w samochodzie ), padło na Harry III i Super Florida. Napiszę jak to działa gdy przetestuję na trasie :)


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.