Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kierownik

Użytkownik
 • Content Count

  1,078
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kierownik last won the day on September 25 2013

Kierownik had the most liked content!

Community Reputation

43 Początkujący

About Kierownik

 • Rank
  Can't Touch This

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  zachodniopomorskie
 1. W pogoni za obowiązkami w przewiewnym otoczeniu. :)
 2. prs29a Niby wyjściowo 433 funtów z transportem, a ostatecznie niecałe 3100zł z wszystkimi opłatami. Za to ładny, nie żałuję.
 3. Cześć, właśnie dostałem info od przewoźnika, że naliczono mi grubą opłatę celną za zegarek zakupiony ze strony Timefactors. Co jest grane? :(
 4. Ok, ale jak rozumiem, trzeba było wpisać dane karty na stronie timefactors i oni później sami obciążyli konto? Bo jak się ostatnio tym interesowałem (z 10 lat temu) to taką funkcjonalność miały wszystkie karty kredytowe i NIEKTÓRE debetowe. Albo te debetowe, którym się coś tam uruchomiło w systemie... czy jakoś tak...
 5. Bo zależy mi na uzyskaniu odpowiedzi dzisiaj, a zazwyczaj forumowi koledzy pomagają szybciej niż support ze strony sklepu online.
 6. Cześć, odkopuję temat, by się dopytać w jaki sposób dokonuje się płatności na timefactors (w tym momencie funkcjonalność sklepu online jest wyłączona i nie mogę sprawdzić). Nie posiadam aktualnie Paypala, Revoluta czy nawet typowej karty kredytowej - no nie miałem ostatnie 3-4 lata powodu kupować czegokolwiek zagranicą. Czy jest możliwość płatności zwykłym przelewem? Czy przy dzisiejszym wyścigu, jak na otwarciu Lidla, zamówienie z opóźnioną płatnością jest traktowane na równi jak szybki przelew?
 7. W Nomosie potwierdzili, że czas oczekiwania to co najmniej 2 miesiące i tego na bank się nie przeskoczy. Będzie trzeba szukać gdzie indziej... albo czegoś innego...
 8. Cześć wszystkim. Leżąc na covidowym i gapiąc się w g-shocka, uznałem, ze czas najwyższy zostać jednozegarkowcem. Nie mogłem się zdecydować czy bardziej mi podejdzie rozmiarowo Nomos Club (36) czy Club Campus (38). Niestety mój ból głowy to najmniejszy problem tego rozdania. Wg strony internetowej na Cluba 36 czeka się 6 miesięcy, a na Cluba Campusa 38 czeka się 4 miesiące. Faktycznie jest tak źle?
 9. Czy ja dobrze rozumiem kartę gwarancyjną - kupując na siebie nic więcej nie muszę robić w kwestii posiadania 5-letniej gwarancji? Tylko przy odsprzedaży trzeba się rejestrować?
 10. Wyciągnąłem z pudełka z myślą o sprzedaży, bo zbyt rzadko używany. Zapiąłem paracorda... i zaczynam mieć wątpliwości.
 11. Nigdy nic nie chcę i jak na złość zawsze coś dostaję. I to jeszcze żeby to były skarpetki... nieeee... to musi być coś ambitnego. Szczęśliwie za obdarowywanie prezentami odpowiedzialna jest narzeczona. Więc ja spokojnie mogę pozostać aspołeczny...
 12. Myślę, że powinieneś odwiedzić youtubowy kanał autocentrum. Prowadzący ma 2 metry wzrostu i wśród swoich badań ma "test dwumetrowca", kiedy to sprawdza jak dobrze mu się siedzi za kółkiem oraz "sam za sobą".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.