Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mikolaj78

"Mazy" na szkiełku w nowym zegarku

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek kupiłem na początku marca na prezent dla brata.

Po około miesiącu noszenia pojawiły się takie oto dziwne mazy na szkiełku (mineralnym) od środka.

Na wewnętrznym obrotowym pierścieniu znalazły się także dwie plamki które ciężko mi było dobrze na zdjęciu uchwycić.

Kolejna sprawa to schodząca farba z napisu MON tylko i wyłącznie z tego.

Przyznam,że te skazy szkiełka przywodzą na myśl zalanie ale nic takiego nie miało miejsca a poza tym szkiełko w deklu jest OK,chód mechanizmu się nie zmienił (ok. +7s). Brat wie i pamięta o tym aby koronka była wciśnięta (nie jest zakręcana) i zegarek zdejmuje nawet do mycia rąk czy odśnieżania.

Kontaktowałem się ze sprzedawcą i kazał przysłać w celu reklamacji.

Ciekaw jestem Waszych opinii,może ktoś miał podobny przypadek ?

 

edit. Po dokładniejszej analizie jakieś ślady są także na tarczy,takie poszarzenia przebiegające pod tymi mazami na szkiełku.

 

dsc0001lgh.jpg

 

dsc0002io.jpg

 

dsc0003iun.jpg

 

dsc0004xdo.jpg

 

dsc0005gzf.jpg

 

dsc0007pi.jpg

 

dsc0008ziy.jpg

 

dsc0009yl.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat.

 

Prawie do tej pory trwała walka ze sprzedawcą zegarka która zakończyła się zwrotem pieniędzy za sam zegarek.

Mam w plecy za przesyłkę zegarka do mnie gdy kupowałem i za przesyłkę reklamacyjną.

Prosiłem sprzedawcę o zwrot wszelkich poniesionych kosztów ale mnie olał.

Generalnie to człowiek strasznie gburowaty i radzę ostrożność gdyby komuś przyszedł do głowy pomysł zrobienia u niego zakupów.

Jego nick na Allegro to : somehow


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.