Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xaviusz

casio do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni zastanawiam się nad kupnem zegarka casio lecz nie mogę się zdecydować i proszę o radę. Szukam zegarka do 500zł z funkcjami tough solar i waveceptor. Dobrze by było gdyby zegarek miał choć troche niebieską kolortstyke (wskazówki,koperte,cokolwiek) i żeby nie był za wielki ponieważ mam chudą rękę (16cm w nadgarstku). Zastanawiałem się nad g shockami lecz trochę mnie przeraża ich wielkość. Zegarek może być na pasku jak i na bransolecie. Zainteresował mnie ten zegarek: http://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-gwx-8900-1er-sklep-3latagwar-i3148774631.html

Co myślicie o funkcjach wykresu pływów morskich i wskaźnika faz księżyca ? i czy zegarek nie będzie za duży na moją rękę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie za duży, to jeden z większych modeli.

 

Na taki nadgarstek dobre powinny być na przykład GW-M5610 albo AWG-M100. W przypadku tego ostatniego znajdziesz wersję z niebieskimi akcentami: http://allegro.pl/ze...3175471683.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym modelu co podałeś w linku ale podobno ma jakąś wadę z tarczą solarną, gdzieś o tym czytałem tu na forum i troche się o to boje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest naprawdę spory. Na chudą rękę powinny pasować GW-M5600 i GW-6900 (czarny, biały albo żółty). Po lekkim zwiększeniu budżetu można też myśleć o GW-9200 (z barometrem i termometrem) lub GW-9010 (z rozbudowanym stoperem). Do wyboru, do koloru. Ze wskazówkowych G zostaje chyba tylko AWG-M100 (radzę unikać starszej wersji AWG-100). Najlepiej obejrzeć "na żywo" i przymierzyć kilka modeli. Któryś na pewno podpasuje. Pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

piowa powiedz dlaczego unikać wersji AWG-100?

Mam możliwość kupna używki i się zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Unikać" to może trochę za dużo powiedziałem. Po prostu nowa wersja (z "M") jest lepsza, bo można jednym przysickiem odsunąć wskazówki, żeby nie przeszkadzały w oglądaniu wyświetlaczy. Ale jeśli uzywany i cena dobra, to można kupować. Pamiętaj tylko, że jest dość mały.

 

pozdr, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.