Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

brando

RCi wywala Error

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem z moim mudmanem. Chodzi mi dokładnie o RCi.

Posiadam model GW 9010. Zacznę od tego że nie posiadam do niego pl instrukcji. Bładzę w ustawieniach zegarka po omacku. Nie wiem jeszcze wielu funkcji. Problem pojawia się już przy łaczeniu RCi. Podczas aktualizacji wyskakuje bład, aktualizuje się chwilę i error- wyskakuje godzina 3:07. Co może być tego przyczyną?

A być może ktoś ma instrukcję do tego modelu? :)

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Error" oznacza po prostu, że synchronizacja nie powiodła się z powodu słabego sygnału. Przyczyną może być też źle ustawiona strefa czasowa.

 

Kiedy po raz ostatni powiodła się automatyczna synchronizacja (ekran "GET" po wciśnięciu prawego dolnego przycisku)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ma ustawioną strefę dla nadajników nieeuropejskich. Musi być BER jak Berlin


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ponownie. Wszystko gra:) Po prostu w mieszkaniu nie łapal sygnału. Wyszedłem na zewnątrz i wszystko sie zaktualizowało:)\

 

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.