Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WatchTime

WatchTime Porsche Design P’6752 WorldTraveler

Rekomendowane odpowiedzi

Model P’6752 WorldTraveler to propozycja dla osób, które dużo podróżują i często zmieniają strefy czasowe. Na purystycznej, czarnej tarczy dobrze widoczna jest zakończona czerwoną strzałką wskazówka, która obsługuje wskazania czasu drugiej strefy oraz dyskretnie zaznaczone okno datownika na godzinie 3. Aby można było odczytać czas także w ciemności, cyfry oraz wskazówki pokryte zostały białą masą świecącą. [...]

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny design - wreszcie jakiś powiew świeżości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie fajny zegar, niestety zupelnie nie dla mnie. Samochdy porsche pieknie sie starzeja, podobnie jak ja :) Niestety nie moge tego powiedziec o zegarkach Porsche design. Za kilkanascie lat ten zegarek bedzie wygladal jak modowy twor obecnej dekady i bede patrzyl na ten zegarek z takim samym niesmakiem jak patrze obecnie na zegarki np z lat 90.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się, faktycznie zegarki z przełomu lat 80 i 90 to niezłe potwory. Ale np. genialny design lat 70, który wtedy był czymś bardzo futurystycznym cieszy się dzisiaj ogromnym powodzeniem. Np. współczesne nawiązania do Bulovy 1977 Computron. A tak poza tym to ten zegarek jest całkiem stonowany, ale też ma designerską elegancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie fajny zegar, niestety zupelnie nie dla mnie. Samochdy porsche pieknie sie starzeja, podobnie jak ja :) Niestety nie moge tego powiedziec o zegarkach Porsche design. Za kilkanascie lat ten zegarek bedzie wygladal jak modowy twor obecnej dekady i bede patrzyl na ten zegarek z takim samym niesmakiem jak patrze obecnie na zegarki np z lat 90.

 

Nie zgodzę się z Tobą :)

Nie wiem jak starzeją się zegarki Porsche pod względem jakości i materiałów ale pod względem designu są rewelacyjne i nawet najstarsze modele sa na dzisiejsze standardy o kilka lat do przodu.

Ciężko jest przebić się z chociażby współczesnym designem do zegarków bo jest to środowisko niesamowicie hermetyczne jeśli chodzi o nowatorskie myślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie sie z Toba zgodze :) szczegolnie w tej czesci wypowiedzi

... modele sa na dzisiejsze standardy o kilka lat do przodu.

Ciężko jest przebić się z chociażby współczesnym designem do zegarków bo jest to środowisko niesamowicie hermetyczne jeśli chodzi o nowatorskie myślenie.

Sam moglbym sie pod tym podpisac i ten zegarek tez. jest bardzo ladny, ma oryginalny, wyprzedzajacy wspolczesnosc design i dlugo sie nie zestarzeje. Nie mnniej jednak mysle, ze za 10 lat to juz bedzie nie to :)

Jest to jednak moj osobisty odbior skrzywiony pozytywnym odbiorem zegarkow z polowy poprzedniego stulecia :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.