Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

syczek

Guma do diver'a 26mm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

poszukuję od jakiegoś czasu czarnej gumy 26mm do divera. Niestety w polskich sklepach jest problem ze znalezieniem czegoś sensownego w tej szerokości. Ogólnie znalazłem paski gumowe ale cieniutkie-naleśniki także nie podchodzą zupełnie bo zegarek dość masywny (Seiko Velatura Diver). Może ktoś wie gdzie mógłbym ewentualnie dostać jakieś kauczuki/gumy w tym rozmiarze? Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z "zatoki" widziałem, jest fajny ale czas przesyłki będzie pewnie długi. Ogólnie na Ebay'u są ciekawe gumy jednak przed ich zakupem chciałem się upewnić, że  w PL niczego nie znajdę. JVD też widziałem, ogólnie może być, jednak liczę, że trafię na coś lepszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z "zatoki" widziałem, jest fajny ale czas przesyłki będzie pewnie długi. Ogólnie na Ebay'u są ciekawe gumy jednak przed ich zakupem chciałem się upewnić, że  w PL niczego nie znajdę. JVD też widziałem, ogólnie może być, jednak liczę, że trafię na coś lepszego :)

Z tym rozmiarem jak wcześniej wspomniałeś będzie ciężko , a jeśli to ma być jeszcze znalezione w naszym kraju , to już bardzo ciężko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.