Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cezek

MAURICE LACROIX czy EDOX porada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę kupic zegarek klasyczny i elegancki ostatnio wpadl mi strasznie w oko Maurice Lacroix- http://www.mauricelacroix.com/Watch/Entry/Collection/eliros-12/Id/eliros_date_gents-235.sls jest w cenie 3200zl i nie wiem czy w tym przypadku placi sie tylko za firme czy jest to dobry zegarek i czy warto wydac ta kase na niego a może macie jakieś inne pomysły jest jeszcze http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,3,Edox,Klasyczne,1026

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wybór jest pomiędzy tymi dwoma to brałbym Edoxa ale tylko i wyłącznie z racji ceny, tego rabaatu o połowę,bo normalnej ceny bym za niego nie dał a tak jak ponad 3k za kwarca od ML nigdy bym też nie zapłacił. Ale nawet w cenie tego Edoca poszukałbym czegos innego, jak dobrze poszukasz to na niewiele więcej dostaniesz jakiegos automata, np. Tissota czy certinę, nie mówiąc np. od Seilo, Lorus, J.Springs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kwarca tyle płacić po prostu nie wypada.

 

Jako że jesteś nowy na forum, polecam wstrzymać się z zakupem i zagłębić w temat.

 

Moje pierwsze zapytanie na tym forum dotyczyło właśnie zakupu analogicznego kwarca.

Dopiero po jakimś czasie dokonałem wyboru i zegarek cieszy oko do dziś.

 

Wyrób sobie gust, zobacz co jest istotne itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.