Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mirek 1969

bell & ross hydromax 11000m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś wie przypadkiem czy ten zegarek żeby wymienić baterię trzeba odsyłać do firmy tak jak np.sina ux ,czy baterię może wymienić zwykły zegarmistrz?o ile mi wiadomo jest tam olej ale ciekawi mnie dekiel.jest taki dziwnie podwójnie odkręcany,czy czasem np. ten środek nie jest tylko do baterii bez wylewania oleju.gdzieś taki podobny zegarek widziałem też był zalany olejem a pod deklem było dojście do baterii ale już nie pamiętam nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój był wysyłany bo nikt nie chciał tego zrobić, poza tym chyba nawet w instrukcji pisze ze tylko u nich można to zrobić


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i to jest ból.gdyby nie to to już bym miał ux ale nigdy nie wiesz kiedy ci bateria siądzie.a potem te wysyłanie czekanie ,a nóż siądzie w czerwcu i zegarka na lato nie będzie , bo słyszałem o trzech miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.