Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem :) no ja też będe miał nowego g koło środy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawne oko zauważy, że to nie jest standardowy niebieski ;)

Negatyw do codziennego użytku to porażka, przynajmniej dla mnie... ale w tym niebieskim, który na obecną chwilę ma przeznaczenie wyłącznie do sportu i głównie służy jako stoper na dworze to mi nawet nie przeszkadza.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie wytrzymac z negatywem, nie jest tak zle :) a ja zrobilem cos co zawsze neguje tj. Wciskanie przyciskow pod woda ale przycisk A w romanie mi glosno chodzil tak pstrykal wiec powciskalem go pod kranem i minelo :)

Uważaj co piszesz, potencjalni kupcy czytają  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, Tomaliusz masz rację :D

Edytowane przez barteq891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barteq891 czemuż pozbyłeś się blue romka, co nie grało? Przecież mocno Ci się podobał...


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barteq891 czemuż pozbyłeś się blue romka, co nie grało? Przecież mocno Ci się podobał...

Wiesz co, nie była to kwestia koloru tylko cały czas jakoś próbuję przyzwyczaić się do Romka, tak jak pisałem wcześniej to moja 3 i ostatnia próba z oliwką, jeżeli przyzwyczaję się to oczywiście zostaje ze mną :) Tak wracam do tego modelu bo jednak technologicznie i cenowo to aktualnie nie ma konkurencji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia do Romana jak barteq891, fajny zaawansowany zegarek w przystępnej cenie który nie chcę dobrze "usiąść" na mojej witce  :( .

Co prawda ja tylko przymierzałem (trzykrotnie) to może warto byłoby kupić i ponosić na siłę  :ph34r: .

Z drugiej strony jak jakiś zegarek na dzień dobry mi nie podszedł to już później tak zostawało  <_< .

Chyba sobie ubzduram takie wyjście:

- jak u barteq891 podejdzie i zostanie to kupię i będę nosił dłuższy czas na próbę  ;) .

Wszystko w Twoich rękach  :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co prawda ja tylko przymierzałem (trzykrotnie) to może warto byłoby kupić i ponosić na siłę  :ph34r: .

Z drugiej strony jak jakiś zegarek na dzień dobry mi nie podszedł to już później tak zostawało  <_< .

Kiedyś w sklepie mierzyłem Romana i G-9300, od razy czułem, że Mudman lepiej leży, ale finalnie i tak mam Romka bo Mud podczas użytkowania mi nie podszedł...

Myślę, że warto ponosić na siłę codziennie przez tydzień/dwa i wtedy podjąć decyzję :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak założyłem 5610 to dziwnie się czuję z takim maleństwem na ręku :) daje sobie ok miesiąca czasu na przyzwyczajenie się do Romana - chociaż wiem jedno, jak sprzedam to za jakiś czas znowu mi wróci chęć zakupu :) Więc lepiej już chyba zostawić go, i dopełniać innymi kolekcję - dzisiaj np obieram gw-7900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Roman przypasował idealnie od pierwszego wejrzenia ;)

Aż drugiego dokupiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem G-7900 białasa i czarnucha GW-7900 negatywny i powiem że skrzydełka są super, nawet na mniejszych nadgarstkach super się układa  :) .

Niby były OK ale jednak poszły w świat, też coś do końca mi nie leżały, chodź wygodne były  ;) .

Z GW-M5610 mam tak samo, zaraz po założeniu takie maleństwo (po noszeniu nurków 45 mm.)

ale po dniu mija i jest mega wygodnie  :) .

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Roman przypasował idealnie od pierwszego wejrzenia ;)

Aż drugiego dokupiłem ;)

Waldzior, masz większy przegub od naszych chyba dlatego nie miałeś wątpliwości :) 

 

Miałem G-7900 białasa i czarnucha GW-7900 negatywny i powiem że skrzydełka są super, nawet na mniejszych nadgarstkach super się układa  :) .

Niby były OK ale jednak poszły w świat, też coś do końca mi nie leżały, chodź wygodne były  ;) .

Z GW-M5610 mam tak samo, zaraz po założeniu takie maleństwo (po noszeniu nurków 45 mm.)

ale po dniu mija i jest mega wygodnie  :) .

 

Miałem gw-7900 w negatywie ale poszedł do ludzi, teraz kupiłem w pozytywie. Skrzydełka robią robotę :) Dzięki nim ten rozmiar jest nieodczuwalny na nadgarstku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po krótkim czasie pobratałem się z Romkiem :)

 

post-78564-0-16022800-1441960669_thumb.jpg


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, jak to jest, że mają różne wykresy ciśnienia? Jeden był noszony a drugi leżał?

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak właśnie 17,5... a co? :)

Wiedziałem, że ktoś o to zapyta, z podejrzeniem na Ciebie ;) Tak, dokładnie. Czarnuch do pracy zabierany, a niebieski, tzn standardowy przed przebraniem leżał odkąd tylko go mam.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie mnie troszkę zaskoczyło (pamiętałem że właśnie chyba z 17,5 cm.) bo wygląda u Ciebie super  :) .

Ja trochę urosłem (7 kilo  :P ) i dobiłem do 18 cm. a u mnie aż tak dobrze to nie wygląda  :( .

Jak wcześniej pokazywałeś Gulfmastera i GW-A1100 to były minimalnie za duże na Ciebie a Roman leży idealnie  :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd mam Romka to vostoka założyłem tylko raz.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Tomaliusz kupuj :)

A co myślicie o tych moich modach? Ten czarnuch w pozytywie jest ok czy lepszy zwykły classic i jak Wam pasuje ten niebieski z czarnymi czopkami i guzikiem? :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niebieski nie podchodzi nawet po modach.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd mam Romka to vostoka założyłem tylko raz.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jaki Vostok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.