Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ptakug

Dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów

 

Mam mały dylemat jaki zegarek kupić do użytkowania codziennego. Mam parę typów tylko nie wiem na który się zdecydować. Wiem że powiecie że mam wybrać ten który mi się bardziej podoba, ale chciałbym wiedzieć jeszcze wasze zdanie.           - Steinhart ocean

- Alpina extreme diver

- Glycine Combat 3863.19 ATN-D9

- Glycine Combat 3863.198 G-D9

 

Chciałbym jeszcze nadmienić że mój nadgarstek jest jakiś mega raptem 16,5 cm

 

Za odpowiedzi z góry dziękuje 

 

Pozdrawiam 

Grzegorz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Alpina będzie chyba za duża bo ma 44mm, chociaż to fajny zegar.

Stenek wydaje mi się, że rozmiarowo  byłby ok.  ale ja wybrałbym Glycine - najlepsza firma, fajny zegarek, rozmiar wg Mnie idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. A dobre maja te mechanizmy bo nie bardzo w temacie tej firmy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizmy mają w zasadzie te same - Stenek i Glycine Ety 2824-2 a Alpina o ile sie nie mylę w zasadzie to samo ( Al-525 = SW200). Tak więc mechanizmem raczej bym się nie kierował :)

 

A dopuszczasz inne modele czy wybór tylko z tych pokazanych. jeżeli tak do jakiej kwoty, może cos innego się znajdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zmieścić w cenie 4,5 k. Czytając forum to każdy zachwalał te marki i z tych marek coś wybrałem co mi w oko wpadło. Ale jeśli ktoś by podesłał jeszcze coś ciekawego to czemu by nie rozważyć kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizmy mają w zasadzie te same - Stenek i Glycine Ety 2824-2 a Alpina o ile sie nie mylę w zasadzie to samo ( Al-525 = SW200). Tak więc mechanizmem raczej bym się nie kierował :)

 

A dopuszczasz inne modele czy wybór tylko z tych pokazanych. jeżeli tak do jakiej kwoty, może cos innego się znajdzie?

z calym szacunkiem ale kazdy zegarmistrz powie, ze selita to nie eta...jakosciowo to dwie rozne klasy :)

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, nie będę się kłócił, aż za takiego znawcę sie nie uważam. Ale czytając niektóre tematy na forum  padały raczej twierdzenia, ze to w zasadzie to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.