Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mayol

Cześć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów.

 

Trafiłem tu podczas poszukiwań nowego Promastera, poprzedni po ok 17 latach na ręce trafił na dłuższy czas do serwisu.

Od dziecka choruję na zegarki wodoszczelne, pierwsze dwa jakie dostałem ku mojemu rozczarowaniu, mimo napisów "water resistant", zakończyły swój żywot przy pierwszym kontakcie z wodą, lekcję przyjąłem z pokorą. Następny wybrałem już sam - czekał na mnie cały w bąbelkach akwarium wystawy sklepowej, służył mi kilka lat. Po nim przez jakiś czas w ogóle nie nosiłem zegarka ponieważ nie mogłem znaleźć żadnego, który by mi się podobał - dopóki nie trafiłem na Promastera AN1040-61E (aktuanlie w serwisie). Po 17 latach ze zdziwieniem odkryłem, że nadal najbardziej do gustu przypada mi stylistyka Citizena, tym razem zdecydowałem się na BJ2119-06E.

 

Pozdrawiam,

Mayol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.