Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

pol.1979

Przed zakupem Oceanusa

Recommended Posts

Witam proszę o poradę ile wart jest Oceanus OCW 510-DE w takim stanie.Zastanawiam się nad jego zakupem, widzę iż jest umęczony ,widoczne ślady otarć ale kompletnie nie wiem ile mogę na niego przeznaczyć.Obecnie mam MTP-1300 ale już na wykończniu gdyż szkło mam w kilku miejscach pęknięte ale do rzeczy ja osobiście zapłacił bym tyle ile chce sprzedający ale ja patrze innym wzrokiem ,mnie się podoba i nie zabardzo jestem wstanie ocenić jego wartość .Proszę o spojrzenie chłodnym okiem i ocenę.Z góry dziękuję.

https://docs.google.com/file/d/0B-0CLQq1MSrjM04ySWdaT0NHTTQ/edit

https://docs.google.com/file/d/0B-0CLQq1MSrjUjJwa200LXZJUGc/edit

https://docs.google.com/file/d/0B-0CLQq1MSrjYlFPc3ZLeVNBdHc/edit

https://docs.google.com/file/d/0B-0CLQq1MSrjRWVGVkpsNzJFZnc/edit

https://docs.google.com/file/d/0B-0CLQq1MSrjX0o5ZDJOMkhiams/edit

https://docs.google.com/file/d/0B-0CLQq1MSrjR1hBWlRGd0l0eG8/edit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regulamin, który powinieneś przeczytać, rejestrując się na forum zabrania wyceny zegarków. Zegarek jest wart tyle, ile kupujący (czyli Ty) jest w stanie zapłacić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może źle się wyraziłem chodziło raczej o wartość nie pieniężną a ocenę co do wartości użytkowych jaki przedstawiony jest na zdjęciach.Dowiedziałem się z forum że można w oceanusie wymienić bransolete.Ja osobiście znam się na autach i mogę powiedzieć po oględzinach czy wart jest zainteresowania czy nie. Czy jest to wycena nie jest to ocena proszę nie mylić pojęć np: auto było bite silnik złom nie warto się nim interesować i tak samo z zegarkiem,ludzie którzy mają i znają te zagarki ja do takich nie należę mogą ocenić stan i wartość użytkową że np: po otarciu widać iż mocno był uderzony koperty się nie wymieni bo nie produkują lub koszt naprawy będzie przekraczał zakup nowego więc pytam np: zagarek jest odporny nic mu nie będzie bransolete da się wymienić a koperta też nie jest droga więc nia będziesz miał z nim problemu jest to ocena czy wycena po co mi zegarek który nie będzie dziłać lub będę miał z nim problemy że lepiej kupić nowy niż ładować się w dany egzemplarz?Ja jak każdy nabywca patrzy inaczej napisałem iż chodzi mi o chołodną ocenę tego egzemplarza bo ja się na tym nie znam może jest ktoś kto potrafi ocenić i powiedzieć szczerze warto bo to tamto nie warto bo to tamto poszukaj w lepszym stanie zwróć uwagę na to i na to więc pytam czy warto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By protron
   W poniedziałek ma do mnie dotrzeć Oceanus OCW-T200S-1AJF.
   To moje pierwsze podejście do zegarka z bransoletą i trochę się obawiam, czy jednak nie będę chcał wrócić do paska.
   Koledzy z forum oceanusowego skomentowali że to nie będzie herezja ale zamiast szukać wsród modeli znanej mi firmy Pattini lepiej zamówić coś na forum.
   Tylko co? Nie zależy mi na świadomości, że skóra była pozyskana z krokodyla, bardziej na trwalości, wodoodporności i wyglądzie pasującym do zegarka.
   Możecie mi coś podpowiedzieć?
    
  • By tolok
   Kupię zegarek jak w temacie w dobrej cenie  Najlepiej nowy, interesuje mnie też używany w stanie idealnym/bardzo dobrym.
   Proszę o wiadomość na PW.
  • By Quertim
   Cześć,
   Mój Casio Oceanus OCW-120 zaczął źle chodzić. Przyciski nie reagują albo reagują nieprawidłowo. Czas się nie zgadza - zegarek spieszy o ok. 5 minut. Zegarek nie łączy się lub nieprawidłowo pobiera dane radiowe. ZIBI odmówiło pomocy, twierdząc że nie mają już części do tego zegarka, a bez części naprawy się nie podejmą. Szczerze to myślę, że nawet nikt nie spróbował nic z nim zrobić. Macie jakiś pomysł. Jestem z Łodzi.

    
  • By pol.1979
   Witam preoszę o poradę ile wart jest Oceanus OCW 510-DE w takim stanie.Zastanawiam się nad jego zakupem, widzę iż jest umęczony ,widoczne ślady otarć ale kompletnie nie wiem ile mogę na niego przeanaczyć.Obecnie mam MTP-1300 ale już na wykończniu gdyż szkło mam w kilku miejscach pęknięte ale do rzeczy ja osobiście zapłacił bym tyle ile echce sprzedający ale ja patrze innym wzrokiem ,mnie się podoba i nie zabardzo jestem wstanie ocenić .Proszę o spojrzenie chłodnym okiem i ocenę.Z góry dziękuję.
   https://docs.google.com/file/d/0B-0CLQq1MSrjM04ySWdaT0NHTTQ/edit
   https://docs.google.com/file/d/0B-0CLQq1MSrjUjJwa200LXZJUGc/edit
   https://docs.google.com/file/d/0B-0CLQq1MSrjYlFPc3ZLeVNBdHc/edit
   https://docs.google.com/file/d/0B-0CLQq1MSrjRWVGVkpsNzJFZnc/edit
   https://docs.google.com/file/d/0B-0CLQq1MSrjX0o5ZDJOMkhiams/edit
   https://docs.google.com/file/d/0B-0CLQq1MSrjR1hBWlRGd0l0eG8/edit
    
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.