Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

johnny_b2

Chrono, kwadratowy, do 900zł (EDIT)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam formuowiczów,

 

temat nieorginalny wiem, ale mam poważny problem. Mam sobie wybrać na urodziny zegarek do 700zł i mam zgryz. Do teraz patrzałem na Festine (podoba mi się stylistyka) ale ostatnio zauważyłem też Bisseta - ma bardzo łądny design, nie jest drogi, ma dobrą gwarancję i cene. Macie może jakieś oponie na temat bissetów? Może jakieś propozycje innych zegarków? Jakiś Seiko albo Vostok w tej cenie w chrono się znajdzie?

Zegarek chciałbym żeby był nie mały :lol: i raczej ze skórzanym paskiem.

Z góry dziękuję Wam za poradę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzyj klubowej wyszukiwarki.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

wyszukiwarka swoją drogą, ale Bisset to ZŁOOOOOOOOO największe. Unikaj jak ognia, a ludziom którzy mają to na ręku możesz przestać mówić "dzień dobry" :P Festina lepiej choć też bez rewelacji. Seiko chrono jak najbardziej znajdziesz z tym że nie wiem czy akurat kwadratowy, nie przepadam za takimi więc za nimi się nie ogladam. Wydaję mi się że Orient miał jakiegoś kwadrata. Vostok, to również dobre zegarki ale nie kojarzę żeby było jakieś chrono ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu aż tak negatywnie do bisseta? W tej cenie jest to ciekawa propozycja, 3 lata gwarancji, ponoć dobry mechanizm (nie zdaje mi się, że mocno odróżnia się jakością od swatch aka festina)? :D szczerze, to jak porównywałem chronograf bisseta do festiny, to festina słabiutko wypadła. Chrono standardowy, nic ciekawego z licznikiem 30 minutowym (z tego co pamiętam) a bisset zrobił na mnie dość ciekawe wrażenie :P

 

EDIT: no dobra, poczytałem jeszcze trochę o Bissetach, ale nadal mam pytanie. Czy Bisset z napisem "swiss made" jest wart swojej ceny, czy to też w chinach wyprodukowane? Chodzi mi o np. taki:

MOD: NIE DAJEMY LINKÓW KOMERCYJNYCH !!!!

I proszę nie atakujcie, że już było i każdy mówi że szajs i to jakaś prowokacja. Po prostu nie każdy ma 5tys zł na zegarek ;)

Szukam już dość trochę zegarka, i prawdę mówiąc ten mi się bardzo podobał. Sklep mi go bardzo polecał. Mówili, że przedłużają dla nich gwarancję do 3 lat.

Jeśli faktycznie jest taki słaby, to PROSZĘ was naprawdę BARDZO o to, żebyście zaproponowali jakieś alternatywy. I nie piszcie mi tu o Citizenach, bo w tej cenie chrono i to w kwadracie się nie znajdzie (mam już dwa okrągłe i po prostu chciałem coś innego teraz) :) do citizena trzeba dopłacić spokojnie jeszcze raz tyle żeby kupić. To samo z edoxami... albo powiedzcie, gdzie w cenie tam 700 - 800zł można takie kupić :)

Wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johnny_b2, ależ naprawdę kolega TIK-TAK dobrze mówi. Użyj wyszukiwarki, było 1000 razy ;) Zawsze możesz kontynuować w wątku, który znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, edytowałem trochę mojego posta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Seiko, to w kwadracie bez chrono:

MOD: NIE DAJEMY LINKÓW KOMERCYJNYCH !!!!

Poszukaj u Lorusa albo Casioka - spory wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, to może powiększyć trochę budżet? :) tylko do 1000zł to w takich akurat parametrach (pasek skórzany, kwadrat, chrono) i tak zbyt wiele się nie zmienia (w porównaniu do budżetu 700zł)

znalazłem jeszcze takiego:

MOD: NIE DAJEMY LINKÓW KOMERCYJNYCH !!!!

Czy ktoś w kolegów wie, gdzie w okolicach tychów, katowic, ewentualnie bielska można go zobaczyć na żywo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm, to może powiększyć trochę budżet?

Wniosek prawidłowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry japoński automat, nie chrono ale z komplikacjami i fajnie wygląda cena tez w przedziale

 

orient107_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest model ten Orient?

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient CEZAD004B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, ktoś wie jakiej jakości jest w nim mechanizm?

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

automatyczny ORIENT 46J50, 23 kamienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

nie polecaja Ci bisseta to szukaj rubicona

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.