Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tadzik2004

A cos takiego?

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny zegarek w niezłym stanie. Werk jakiś mały się wydaje, ale może być od niego. A może przekładka. Sądzę jednak, że cena będzie dość wysoka. Twój wybór ile chcesz dać za takie coś, najwyższa półka to nie jest, ale jak mówię: zegareczek uroczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza też wydaje się być za mała do tej koperty. Całkiem to ładnie się komponuje, ale przy ewentualnym zakupie należy go raczej traktować jako składaka.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tarant

Rzeczywiście, nie zauważyłem, że tarcza też nie do końca pasuje wymiarem.  

 

@tadzik2004

To jest indywidualna sprawa, ile chcesz dać za określony, używany zegarek.  Ja bym się bił tylko do kilku dych, bo: 1) to pewnie jest składak, a za składaka gotów jestem zapłacić tylko niewielkie pieniądze; 2) taki zegarek może zaraz wymagać wizyty u zegarmistrza, która darmowa nie jest (oczywiście nie musi, ale szansa jest spora); 3) mam określony budżet na hobby, więc nie chciałbym go ruinować, żeby nabyć coś takiego; 4) ładne zegarki w podobnej stylistyce da się wyrwać poniżej ceny, którą ten już osiągnął (ale trzeba poszukać i poczekać).

Więc jak widzisz, to jest bardzo indywidualne. Na pewno nie płać za to kilku stów. A jak Ci się podoba i wydanie 150 złotych (czy trochę więcej) nie jest dla Ciebie ruinujące, to dostaniesz za ten szmal ładny (choć jak widzisz pewnie złożony z 2 albo i 3 sztuk) zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrze zrobiłeś. Tak przy okazji, to ten gość, który go wystawił, ma czasem ciekawe zegarki we w miarę sensownych cenach. Tylko w opisach czasami datuje mocno na oko. Ktoś z Was kiedyś coś od niego kupował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.