Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wulfgar

Totek to szczescie czy odrobina wiedzy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram w opcje lotek z plusem i chybil trafil. nie jest to czeste granie ale przynajmniej raz w tygodniu staram sie zagrac. moim sposobem jest to ze licze na szczescie:) z racji wykonywanego zawodu jestem dosc czesto w rozjazdach to staram sie grac wtedy bo kupuje kupony w roznych miastach. duzo nie wygrywam bo to sumy o okolicach 10pln wiec raczej tylko za kupon mi sie zwraca ale zdarzylo mi sie juz pare razy wygrac troche wiecej a ostatnio nawet trafilem czworke i mialem 213pln:) ogolnie totka traktuje jako pasje i sposob legalnego zarobku na moja wymarzona samotna wyspe na pacyfiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram caly czas :) w totka. Zorganizowalem w pracy tzw Syndicate (w UK jest taka mozliwosc-zwykla umowa z kolegami i gramy online). Gra nas 10 osob (na poczatku bylo 2razy tyle), obstawiamy duzego lotka, jak na razie bez wiekszych sukcesow. Probowalismy systemy (rozpiski zbioru liczb na zaklady proste) , stale numery (przez rok), chybil trafil. Mielismy kilka 4rek , duzo trojek, ale ciagle czekamy na glowna wygrana , bo plany zegarkowe sa duze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w totka niekiedy 2 razy w tygodniu a niekiedy raz na 3 tygodnie. Raz na chybił trafił a raz skreślam liczby. Zawsze gram z plusem bo mam takie chore myślenie, że jak puszcze bez plusa a akurat wypadną takie liczby to bym sie załamał :D:D Uważam że jest to pewnego rodzaju nałóg hazardowy.  Raz wpadłem na pomysł że za każdym razem jak bede mieć ochote zagrać w totka to wrzuce te pieniądze do skarbonki, bo to mi sie bardziej opłaci. Tak swoją drogą przez za te wszystkie lata grania pewnie bym miał jakiś fajny zegareczek.

 

Teraz tak z ciekawości policzyłem ile przez wsyztkie lata grania straciłem na lotto. Wyszło mi tak mniej wiecej że 5 tyś zł  :o

 

To już bym mógł mieć za to jakiegoś Orisa fajnego. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że totek to podatek od głupoty. Czasem przychodzi mi go zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można obmyślać jakieś systemy do czegoś co jest czysto losowe. One nie będą działać bo nie mają prawa, matematyki nikt nie oszuka. 

 

...po prostu rachunek prawdopodobieństwa  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...po prostu rachunek prawdopodobieństwa  ;)

FAKT: Istnieje wieksze prawdopodobienstwo ,ze zginiesz po drodze idac puscic kupon niz trafisz 6ke :)

 

Ale ja gram ,bo moim zdaniem szczescie liczy sie bardziej niz zimna matematyka i moze kiedys mi dopisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rachunek prawdopodobieństwa i to taki z początkowego etapu którego uczą w gimnazjum :).

 

 

Rozumiem że te systemy są tylko po to żeby urozmaicić zabawę, bo nie wierzę że dorosły człowiek który zdał matmę w gimbazie może to traktować poważnie :). I dobrze że gracie przez internet, bo dużo większe jest prawdopodobieństwo że w drodze do kolektury potrąci cię samochód niż to że zgarniesz główną wygraną.

 

Rachunek prawdopodobieństwa i to taki z początkowego etapu którego uczą w gimnazjum :).

 

 

Rozumiem że te systemy są tylko po to żeby urozmaicić zabawę, bo nie wierzę że dorosły człowiek który zdał matmę w gimbazie może to traktować poważnie :). I dobrze że gracie przez internet, bo dużo większe jest prawdopodobieństwo że w drodze do kolektury potrąci cię samochód niż to że zgarniesz główną wygraną.

Niestety nie chodzilem do gimnazjum :)  ups. Tak jest to zabawa , a w grupie sila i mozna wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mini lotto w systemie duzo lepsze niz DL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że totek to podatek od głupoty. Czasem przychodzi mi go zapłacić.

Ja wole to nazywać podatkiem od marzeń  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.