Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ph7

Użytkownik
 • Content Count

  438
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Bywa pomocny

About ph7

 • Birthday 09/16/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Żywiec
 • Hobby
  Cyclocross, monstercross, szosa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zamówiłem aquisa upcycle, jeśli okaże się niewypałem to już widzę u siebie zieloną 38 Cervo Volante
 2. Bigeye przegrał z w10 i został odesłany. Liczę, że seria spirit mnie zauroczy ale muszę poczekać do otwarcia salonów. Tymczasem będę dalej cieszyć się z Hamiltona.
 3. Biorąc pod uwagę masywność zegarka to układa się bardzo dobrze. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bo mam mały nadgarstek i wolę zegarki 38-40mm. Rozstaw pusherów daje sporą przestrzeń między nimi a ręką. Mają dobry stosunek ceny do jakości. Miałem też kontakt bezpośrednio z firmą i zrobili na mnie świetnie wrażenie. Patrzę jeszcze jednym okiem na 40mm spirita.
 4. Wracam po przerwie i drobnej zmianie koncepcji. Mam kilka dni na zastanowienie się nad wybraniem tego spaślaka. Jedynie co mogę mu zarzucić to niska wodoszczelność. Reszta bardzo mi odpowiada i w porównaniu do wcześniej wytypowanych zegarków to cena tego modelu jest niezrozumiale niska.
 5. Kiedyś przez chwilę ale tarcza sekundnika jest zbyt mała i zbyt wysoko umieszczona.
 6. Widziałem gdzieś wizualizację tarczy z pełną szóstką oraz bez. W obu przypadkach wyszło do gorzej niż z uciętym indeksem. Ostatecznie chowam pieniądze do skarpety, jak obejrzę marine nationale to zadecyduję co dalej. Na osłodę kupiłem szarego futrzaka dla hamiltona.
 7. Dzięki, ten Hamilton jest mój - przykład tego co uważam za dobrą relację ceny do jakości.
 8. Dzięki za wasze opinie. Mam świadomość, że najlepiej zobaczyć na żywo ale taki zestaw jest raczej mało popularny szczególnie tu gdzie mieszkam. Może skupię się na znalezieniu tego ostatniego by ocenić kolor tarczy. Jeśli jest ona taka jak na zdjęciach to wybiorę chyba 1. Powinno być już na rynku dostępnych trochę używek w bardziej przystępnych cenach. Nie, ale trudno znaleźć zegarek respektowanej marki w relatywnie niskiej cenie. Parokrotnie podchodziłem do Nomosa ale zawsze mnie coś odciągało, IWC przekracza granice akceptowalnej ceny. Masa ciekawych projektów microbrandów ale już to przerabiałem i podziękuję. Chętnie zobaczę inne propozycje. Na razie posiadany przeze mnie Hamilton, z fantastyczną tarczą o strukturze asfaltu, ma najwięcej poszukiwanych cech.
 9. Lubię ten kształt koperty, sam posiadam jednego z protoplastów. Poszukam innych zdjęć tarczy.
 10. Udany rok, więc zasłużyłem na nowy zegarek. Longines ze swoją serią heritage trafia w gusta miłośników zegarków zabytkowych. Jak wielu innych sam posiadam takie zegarki lecz obawa o starcie każdego pyłku historii skutecznie odstrasza od noszenia ich na co dzień. Z pomocą przychodzą reedycje znanych modeli, posiadam hamiltona khaki pilot mechanical i bardzo jestem zadowolony lecz chciałbym coś z jasną tarczą. Obecnie w podobnej cenie Longines oferuje trzy takie zegarki (zdjęcia z ablogtowatch). Jakie jest wasze zdanie? 1. Fantastyczny sektor, jedyna wada to zbyt ugrzeczniony styl ale odpowiedni pasek powinien pomóc w zmianie wizerunku. 2. Doskonały zegarek z wyjątkiem plamek na cyferblacie. 3. Jeśli kolor na żywo jest tak jajeczny to jest to porażka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.