Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klasyk

Bulova 96A135

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam możliwość kupić Bulova 96A135 po okazyjnej cenie. Ale szukam informacji jaki mechanizm został w tym modelu użyty. Podejrzewam jedynie, że musi to być któryś z tych:

- Miyota 821.A

- Miyota 82S0; 82S5; 82S7

ale, który dokładnie nigdzie nie mogę znaleźć. Czy mógłby mi ktoś pomóc w odszukaniu tej informacji?

 

Btw, zastanawiałem się czy w ogóle umieszczać ten temat w dziale "Zegarki amerykańskie" czy może w "Zegarki japońskie", skoro: "2008 r. - Bulova Watch Company za 250 milionów $ zostaje przejęta przez korporację Citizen prezentując nową strategię i nowy plan rozwoju firmy."

 

post-73423-0-80895400-1406021972_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście masz rację. Wysłałem też to pytanie do dwóch sklepów, które dysponują tą marką. Ciekawe co i czy w ogóle mi odpiszą. Dzięki serdeczne za pomoc.

Pozostaje mi tylko zorientować się czy to w miarę dobry mechanizm, czy jest porównywalny z 821.A - bo o tym czytałem, że ten jest bardzo udany. Tutaj jest ciekawe porównanie z ETA 2824-2: http://www.justwatchme.net/eta-2824-2-vs-miyota-cal-821a-movement/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, żaden ze sklepów nie udzielił mi informacji. Dopiero u zegarmistrza dowiedziałem się, że to... Miyota 1726 :) Tak więc nie małe zaskoczenie. Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć informacje o tym werku? Na stronie Citizena w ogóle nie jest wymieniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał, to na pewno Miyota z serii 82xx. Bo nie 9015, a innych opcji w zasadzie nie ma. 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym kompletnie. To w takim razie numer referencyjny, który widnieje na werku -1726 - nie ma znaczenia, bo to tak naprawdę 8247?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.