Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Max92

J. Calame Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej o tym zegarku. Przybliżony rok, jaki posiada wychwyt, czy jest to bardziej budżetowy wyrób czy coś droższego. 

Z góry dziękuję :)

post-74178-0-17588100-1408788255_thumb.jpg

post-74178-0-90934100-1408788260_thumb.jpg

post-74178-0-24656800-1408788267_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżetowiec z lat około 30.

 

I o to mi chodziło :) Jeszcze chciałbym się dowiedzieć jaki posiada wychwyt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ... Tyle razy mówiłem żeby sprawdzać a nie pisać ogólniki, bo krzywdę można wyrządzić...


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie bardzo można wyceniać zegarki, bo to zależy od kolekcjonera.

Ale czy jakąś przybliżoną kwotę można uzyskać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego już nikt Ci nie powie, bo "to zależy od kolekcjonera". Musisz prześledzić serwisy aukcyjne w poszukiwaniu podobnych, to wtedy mniej więcej się dowiesz. Na dany moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżetowiec z lat około 30.

  
  

... Tyle razy mówiłem żeby sprawdzać a nie pisać ogólniki, bo krzywdę można wyrządzić...

 

A ja się zgodze z Filipem:-)

Firma ta produkowała NIERAZ dobre zegarki uzywajac mechanizmów (swoich nie posiadała) producentów ebauches ,takich jak Louis Audamars czy Fontaine Melon.....

Ten egzemplarz wyglada mi na "dość przeciętny" wyrób....:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest przeciętny wyrób, jak dla mnie to nawet poniżej średniej, do tego z aukcji nie ma żadnego porównania.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest "cud, miód i orzeszki" choć zapewne rzadko występujący zegarek, ale jak zwykle w takich sytuacjach nie znoszę pisania ogólników niewiele wnoszących...jak sam nie wiem to wolę poczekać na Piotra czy Artura którzy wniosą KONKRETY do dyskusji

 

Mareczku przypominam Ci :P

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/82056-omega-speedmaster-chronograf/?do=findComment&comment=887670


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Wam wszystkim podziękować za szybką i rzetelną pomoc w określeniu tego "cuda" :)

Dużo mi to pomogło, a znacie może gdzie można szybko i bezboleśnie taki otóż egzemplarz sprzedać? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

    

 

A ja się zgodze z Filipem:-)

Firma ta produkowała NIERAZ dobre zegarki uzywajac mechanizmów (swoich nie posiadała) producentów ebauches ,takich jak Louis Audamars czy Fontaine Melon.....

Ten egzemplarz wyglada mi na "dość przeciętny" wyrób....:-)

 

 

To jest przeciętny wyrób, jak dla mnie to nawet poniżej średniej, do tego z aukcji nie ma żadnego porównania.

 

 

to nie jest "cud, miód i orzeszki" choć zapewne rzadko występujący zegarek, ale jak zwykle w takich sytuacjach nie znoszę pisania ogólników niewiele wnoszących...jak sam nie wiem to wolę poczekać na Piotra czy Artura którzy wniosą KONKRETY do dyskusji

 

Mareczku przypominam Ci :P

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/82056-omega-speedmaster-chronograf/?do=findComment&comment=887670

Piotrusiu ;) ,ja napisałem KONKRETY,które Piotr jak widać powyżej ,tylko potwierdził ,,,,,,

 

Llink bez otwierania wiedziałem jakie zawiera treści.... :D

Takie "Gołoten machen"....... :lol:  ;)  :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Wam wszystkim podziękować za szybką i rzetelną pomoc w określeniu tego "cuda" :)

Dużo mi to pomogło, a znacie może gdzie można szybko i bezboleśnie taki otóż egzemplarz sprzedać? :P

Na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już moja 5 aukcja i nie przynosi rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zegarek poszukiwany przez kolekcjonerów nie jest, a przy obecnym spadku koniunktury znalezienie klienta na ten zegarek może być baaardzo trudne.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już moja 5 aukcja i nie przynosi rezultatu.

No to e-bay... Kieszonki kupują tylko kolekcjonerzy, bo nikt tego teraz nie nosi. Ciężej sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za szybkie i pomocne wiadomości :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.