Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Super_kulka

G-9100-1ER - mini recenzja.

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się szczęśliwym posiadaczem podstawowej wersji gulfmana. Na początku miałem trochę wątpliwości czy to napewno dobry zakup ale jak otworzyłem puszkę z zegarkiem to zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Wcześniej przymierzałem tylko mudmana i nie przypasowała mi ciężka praca przycisków.

Kilka zalet które zaobserwowałem przez te kilka dni.

- mega wyraźny wyświetlacz. Godzinę można odczytać pod każdym kątem w pełnym słońcu.
- czarny matowy pasek. Miękki i łatwo układający się. Nie odstaje od nadgarstka który w moim przypadku nie jest imponujący ;)

- wyraźne podświetlenie na całej powierzchni tarczy.

Z wad z tego co zauważyłem to dość długie przełączanie się między funkcjami zegarka no i dla niektórych może być zbyt mały.
Nie wiem też czy w każdym g-shocku jest ale łatwo zbierają się wszelkiego rodzaju kłaczki na szkiełku.

Ogólnie rzecz biorąc jest to idealny zegarek dla kogoś kto chce g-shocka w niskiej cenie a nie ma zbyt dużego nadgarstka. A małe g7700 mu nie pasują wyglądem.

aih4Iic.jpg

 

1T7smqb.jpg

 

fWB7fan.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam go ubranego :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moj poprzedni G, niestety byl za maly wiec sie rozstalismy ale bardzo milo go wspominam. Najbardziej odpowiadalo mi to ze bezel jest stosunkowo wysoki a na pewno wyzszy niz G-9300 co daje wrazenie iz sam zegarek jest lepiej chroniony przed uderzeniem. 

 

Niech sie dobrze nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go od dwóch lat. Jest to mój pierwszy G-shock i jedyne czego obawiałem się przed zakupem to jego grubość (normalna dla g-shock'ów). Z perspektywy czasu uważam, że wcale tak mocno nie przeszkadza, a jeśli już to wyłącznie w okresie jesienno-zimowym. :) Po dwóch latach "tyrania" dzień w dzień nosi trochę śladów. Mimo to jestem pod wielkim wrażeniem z jakich sytuacji wychodził bez szwanku. :lol: Zegarek mogę gorąco polecić wszystkim którzy szukają małego G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do chóru pochwalnego. Zegarek zakupiłem w piątek i jakoś nie  mi teraz chce zejść z nadgarstka :) . Docelowo zakupiłem go z myślą o pracy( w innych zegarkach już 2 razy ,,poszło'' szkiełko) i na plażę, rower itp. Dopiero teraz zorientowałem się ,że jest prawdopodobne ,,doposażenie'' zegarka w bull bar( rodzaj metalowej osłonki z drutu). Z tego co zobaczyłem w necie jest on dostępny do tego modelu, kolory- czarny i srebrny. Chętnie nabyłbym taki osprzęt(raczej srebrny) tylko nie mogę namierzyć gdzie. Pomóżcie jeśli możecie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Szukaj na ebayu, w kraju raczej nic nie znajdziesz.

To nie są wcale takie tanie rzeczy  :( , przemyśl czy na pewno je potrzebujesz. Szkiełko w gulfie jest głęboko osadzone tak że nie powinieneś go stłuc, tym bardziej że to twardy a zarazem w miarę elastyczny minerał  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to, że szkiełko uszkodzę za bardzo się nie obawiam. Po prostu chciałem swój zegarek upiększyć. Bardziej wnika to z mojego widzimisię niż realnej potrzeby. Dzisiaj rozmawiałem na ten temat z przedstawicielem handlowym Casio i twierdzi on, że do tego modelu nie ma ,,drucików''. Mi coś mocno się jednak wydaje, że gdzieś w necie widziałem taki zestaw.

W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gulfmana mialem i polecam w 100% swietny zegarek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, zbieracz postów do działu sprzedaży ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

A jak inaczej na bazar ma się dostać  ;)

edit: spider mnie uprzedził  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.