Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

X-Ray

Użytkownik
 • Content Count

  3,191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About X-Ray

 • Birthday 05/18/1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

411 profile views
 1. X-Ray

  Casio Protrek

  Oooo????piękny motocykl i fajny dodatek??
 2. X-Ray

  GW-9400 Rangeman

  Nie wiem czy pierdolamento. Na Olx np widziałem przynajmniej 4 sztuki z urwanymi uszami a w dwóch przypadkach sprzedający cisnęli kit że wsio jest ok, przecież pasek się trzyma. Taaaa na bezelu. Dla mnie temat niestety jest a w szczególności dla osób które robią to co robią.
 3. X-Ray

  GW-9400 Rangeman

  No od patrzenia to nie pęka,ale jest to słaby punkt tego zegarka. Chyba najsłabsze mocowanie paska z całej rodziny G. W sumie swojego mam chyba z 5 lat i jest ok. No,ale przypadki są.
 4. X-Ray

  GW-9400 Rangeman

  O ziemię,piasek itp nie powinieneś się martwić. Bardziej bym się martwił o jego mocowania paska, które nie są za wytrzymałe a przy takich czynnościach mogą polec. I wtedy koperta do wymiany. Taki urok Romana.
 5. X-Ray

  Casio Protrek

  A co to za silniczek będzie składany??
 6. Jak nikt w nim nie grzebał to pewnie tam był od nowości i teraz wylazł na wierzch. Może kawałek jakiejś farby czy coś. Otworzyć i wyjąć dziada.
 7. Możliwe,że się da to zmierzyć miernikiem. Zobacz jeszcze czy jak zegarek wejdzie w tryb uśpienia czyli wygasi ekran to po przyswieceni w ekran np mocna latarka wzbudzi się.
 8. Może nie ładować bo: -padł panel słoneczny (trzeba wyjąć szkło żeby wyjąć panel) nie wiem czy da się kupić sam panel jak nie to cała koperta. -padła elektronika czyli trza mu nowy moduł. W twoim przypadku reagował na światło czyli informował na wyświetlaczu że ładuje.
 9. A czy bez resetu nie powinien sam "wstać" po jakimś czasie????
 10. A może cza czytać co kolega napisał?? Przeca wymieniono na nowe aku.
 11. X-Ray

  GW-9400 Rangeman

  Moduł z all za 300zl i masz sprawny zegarek.
 12. Witam. Moduł na allegro masz za 300zl i jak masz trochę pojęcia to wymienisz sobie sam. Na YT ma filmy z rozbierania Romka.
 13. No to jest jedyna prawilna wersja tego zegara
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.