Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

darogdansk

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Początkujący

Recent Profile Visitors

472 profile views
 1. Jaki zegarek nosi gen. Andrzejczak-były szef Sztabu Generalnego? Foto takie sobie-pstryknięte z filmiku na yt. Lepszego ujęcia nie udało mi się złapać:)
 2. Pontos idealny. Prawie. Gdyby nie ta dodatkowa nad koronka do regulacji, Wg mnie za bardzo odstająca a przez to podatna na uszkodzenia. Wizualnie też mi nie leży. Ale pomijając ten element to zegarek na 5 z plusem. A połączenie pomarańczowej gumy z indeksami obłędne.
 3. Zależy co kogo śmieszy(wprawia w dobry humor). Jak widać reakcje są różne. I ,,chyba” czy na pewno?
 4. Chodziło mi o podróbki wyżej plasowanych w hierarchii zegarkowej marek(podpowiem-chodzi o AP). Może nie zauważyłeś ale na końcu zdania jest emotikon czyli traktujemy to zostało napisane z przymrużeniem oka. Ano taki, że na forum opisujemy różne tematy związane z zegarkami. W moim mniemaniu także takie. Być może ma olx itp jest wiele takich podróbek-nie wiem bo nie szukałem ale Tobie wierzę na słowo bo widzę, że jesteś w temacie. Ja bynajmniej widziałem takie ,,rarytasy" pierwszy raz. Wpis miał być w założeniu humorystyczny i do pośmiania się a wyszło tak, że jedynymi ,,śmiejącymi się'' zostało dwóch wzajemnie się nakręcających w komentarzach.
 5. A te na ostatniej fotce. Koperty i tarcze wyraźnie zerżnięte z innych firm/marek.
 6. Cześć. Garść zegarków z filmu ,,Mosul”. Pierwszy to chyba poczciwy Komandir a ostatni wydaje mi się podobny do Trasera. Ale może mi się tylko wydaje. Inne pomiędzy tymi dwoma to dla mnie zagadka. Pozdrawiam
 7. Cześć. Temat nieco zaległy bo z maja tego roku, miejsce jak w tytule. Pstryknąłem przez szybę kilka ciekawych czasomierzy:) Jak widać oprócz wyrobów dżi szoko podobnych mamy też zdecydowanie wyżej plasowane w hierarchii marki:) Przepraszam za jakość ale fotki robione telefonem plus szyba i nieco pobudzony sprzedawca tych rarytasów:)
 8. Czołem wszystkim Na zdjęciu poniżej aktor Mark Margolis grający między innymi w serialach ,,Breaking Bad” , ,, Better Call Saul” . Zdjęcie ,,prywatne” czyli nie z planu filmowego ale mam prawie pewność że ten zegarek ,,zagrał” chociażby w ,,Better…” (sezon 3, odcinek pt ,Inna branża’) w jakiś pierwszych 10 minutach. Ma bardzo ciekawy, pleciony( przynajmniej tak mi się wydaje) pasek. Ktoś go zidentyfikuje?
 9. W internetach wyczytałem, że ten aktor został ambasadorem marki. Zresztą parę chwil po tym jak cyknąłem fotkę jest takie ujęcie(odcinek 7), że nazwę ,, omega'' i jej logo widzę tak na 95%. Ale zawsze zostaje te 5% niepewności więc liczę na Waszą spostrzegawczość i zaangażowanie 🙂.
 10. Ktoś wie jaki zegarek nosi Doron(Lior Raz) w czwartym sezonie serialu ,,Fauda’’? Wieść gminna niesie, że to Omega. Sorki za foto - robione telefonem z ekranu komputera. Pozdrawiam
 11. Witam. Zgłaszam akces do klubu. W załączniku Kon Tiki z wizytą na Wyspach Wielkanocnych
 12. darogdansk

  GW-9400 Rangeman

  Roman w Tatrach Ps. Podziękowania dla Pana Tomka:)
 13. darogdansk

  GW-9400 Rangeman

  Deszczowo wśród zieleni
 14. darogdansk

  GW-9400 Rangeman

  No to i ja w rowerowym klimacie😀
 15. No i wszystko jasne. Dzięki za odpowiedzi i zaangażowanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.