Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paulinho

Hublot Black Magic 301.CI.1770.RX Ceramic

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pytanie a właściwie zapytanie odnośnie Waszej opinii co do autentyczności zamieszczonego na zdjęciach zegarka.

Hublot Black Magic 301.CI.1770.RX Ceramic

próbowałem porównywać z oryginalnymi zdjęciami i nadal...:-)

kilka zdjęć poniżej. uprzejmie proszę o komentarz.

 

1.jpg

 

2.jpg

 

 

3.jpg

 

4.jpg

 

 

 

pozdrawiam

Paweł

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wykonaniu, sorry nie chce mi się rozpisywać po raz x na tak zadane pytanie, to fake sprzedawany za 300 euro.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wykonaniu, sorry nie chce mi się rozpisywać po raz x na tak zadane pytanie, to fake sprzedawany za 300 euro.

rozumiem. dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Odpowiedź jest w 90% taka sama - otwórz w drugiej karcie zdjęcie tego modelu z wiarygodnego źródła (najlepiej strony producenta, ale też może być jakiś wiarygodny sklep) i porównaj szczegół po szczególe - różnic znajdziesz sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w Stambule, sporo takich Hublotów, Ulysse Nardin i Pamów widziałem na Grand Bazarze.

 

Ale nie to jest najwazżniejsze. W takich produktach jak luksusowe zegarki nie ma łatwych okazji. Zegarek kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych, jak myślisz że kupisz go za ułamek tej ceny to jesteś naiwniakiem, jak masz okazję -30 - 50% ceny to szukasz, analizujesz i sprawdzasz co w trawie piszczy, choć i tak szansa znikoma bo jest to podejrzane.

 

Samochód też kupujesz dwa razy taniej od najtańszych podobnych egzemplarzy na oto moto licząc że jest bezwypadkowy i od babci Niemca..?

 

BTW - mechanizm to akurat chyba klon VJ więc nie jest byle jaki, Hubloty na vj były.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie.

Wykonałem "zabawę" znajdź co najmniej dziesięć różnic pomiędzy zdjęciami i się udało :-)

dobrego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.