Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szwardzwald1984

Pozytywka 10 melodii

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie. Czy istnieje w Polsce możliwość dorobienia ślimaka z motylkiem do takiej pozytywki? z góry dziękuje za jakiekolwiek wskazówki.

post-64525-0-76929300-1412251611_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob lespze  fotki walca  i  tabele  melodii,mam podobna  i  brakuje  mi jednego  elementu od  regulacji  obrotow,nie  wiem jak  sie  to nazywa  fachowo ale  bylby  to traf  gdybys  mial model  tego  samego producenta>


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob lespze  fotki walca  i  tabele  melodii,mam podobna  i  brakuje  mi jednego  elementu od  regulacji  obrotow,nie  wiem jak  sie  to nazywa  fachowo ale  bylby  to traf  gdybys  mial model  tego  samego producenta>

post-64525-0-25343700-1412260855_thumb.jpg

post-64525-0-33416800-1412260860_thumb.jpg

post-64525-0-01462100-1412260870_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob lespze  fotki walca  i  tabele  melodii,mam podobna  i  brakuje  mi jednego  elementu od  regulacji  obrotow,nie  wiem jak  sie  to nazywa  fachowo ale  bylby  to traf  gdybys  mial model  tego  samego producenta>

Tobie Janku brakuje więcej detali niż Szwardzwaldowi. Nawet jakby były identyczne nie da się z tych elementów zrobić jednej sprawnej pozytywki.


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam - myślę, że Jankowi chodziło o elementy na wzór do skopiowania ;)


Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie Janku brakuje więcej detali niż Szwardzwaldowi. Nawet jakby były identyczne nie da się z tych elementów zrobić jednej sprawnej pozytywki.

Bede w  Genewie  w  Srode,myslalem ze  moze  cos  sie uda  trafic.Szkoda  mi  tej mojej niekompletnej.Za  cienki  jestem zeby  tam cos  na  wzor  skopiowac.Ale  bede  szukal.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzegorz Swarzędz
      Witam.
       
      Proszę o pomoc w identyfikacji zegara z pozytywką. Zegar pochodzi z Francji. Na tylnych drzwiach jest naklejona karteczka z tytułem melodii jaką wygrywa pozytywka „Les cloches de Corneville – Carillon. Norma – Mira o Norma”. Melodia jest grana jako budzik, po ustawieniu odpowiedniej godziny. Niestety na mechanizmie nie ma żadnej sygnatury. Wybity jest jedynie numer 1857, który widnieje na pozytywce jak i na naklejonej kartce. Nie widnieje natomiast na mechanizmie wobec czego przypuszczam, iż mechanizm może być nie „od kompletu”. Wymiary skrzynki 125x250x275mm natomiast mechanizmu 27x65x97mm.
       
      Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat tego egzemplarza.
       
      Pozdrawiam



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.