Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

zegarkiipiora.com: H. Moser & Cie. Venturer Small Seconds Bucherer Edition - premiera

Rekomendowane odpowiedzi

"Wczoraj pisałem o zapowiedzi zegarka, który ma być „uhonorowaniem dokonań wieloletniego partnera manufaktury H. Moser & Cie. Bucherer wniósł wiele wartości do firmy, która przez wielu jets nazywana „małą perłą z Schaffhausen””. Dziś jednak kurtyna opadła i czasomierz ten został zaprezentowany w pełnej krasie, tak więc nie sposób o nim nie napisać. Osobiście jestem wielkim fanem manufaktury H. Moser & Cie., która niezwykle konsekwentnie podążą obraną przez siebie ścieżką.

 

Podobnie do zaprezentowanego modelu Venturer w kopercie z czerwonego złota, tak i w tym przypadku, jedną z cech charakterystycznych jest wypukły profil szkła szafirowego, które często bywa prezentowane w materiałach prasowych tego producenta. Trzeba przyznać, że krzywizna ta robi wrażenie.ę

 

Czytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekne sa ich zegarki... szkoda tylko, ze tak niedoceniane na naszym rynku (przyklad z zegarkiem kol. Carlito i brakiem zainteresowania) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekne sa ich zegarki... szkoda tylko, ze tak niedoceniane na naszym rynku (przyklad z zegarkiem kol. Carlito i brakiem zainteresowania) :(

Zainteresowanie zapewne jest , tylko funduszy brak.

Dobrze ze marka została reaktywowana.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi portfel pozwolił to już dawno bym go kupił... ;) Jednak musiałby być o jedno "0" tańszy... inaczej to niestety... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sa faktycznie juz w reku, to pojawia sie wiele innych alternatyw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, ale... nawet nie śmiem zapytać o cenę!  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nie miały "tego czegoś"?

Mysle, ze wszystko rozbija sie o reklame/marketing (zwal jak zwal).

Gdyby firma byla w Polsce bardziej znana, to moglaby rownie dobrze sprzedawac swoje dziela, a tak to tylko bogaci pasjonaci zostaja (caly czas mam na mysli nasz kraj, bo na zachodzie pewnie jest inaczej, gdyz chociazby ceny nie sa takie wysokie w stosunku do zarobkow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych forach te zegarki również bardzo długo wiszą na bazarkach. Na kilka zwróciłem uwagę i też wisiały i wisiały. W związku z tym nie wiązałbym tego tylko z popularnością w Polsce. Najzwyczajniej w świecie, w swojej kategorii cenowej maja już dosyć sporą konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze - nie sledzilem az tak. Wynika w takim razie z tego, ze przeznaczone one sa dla pasjonatow sztuki zegarmistrzowskiej a nie zwyklych smiertelnikow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest to pewna i konsekwentna polityka marki, która nie chce być po prostu wszędzie i chce pozostać doskonałą niszową manufakturą. Myślę, że chcą tworzyć zegarki dla osób które docenią ich niezwykły kunszt i jakość, natomiast niespecjalnie zależy im na efekcie "wow" gdy ich rozmówca patrzy na ich nadgarstek jak w przypadku często znacznie tańszych marek na literki "O" lub "R" czy też "I" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne wrażenie jak Kolega Mariusz. I niech tak zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.