Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kune

Breitling - prośba o ocenę.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalazłem interesujący mnie zegarek w moim zasięgu cenowym. Czy szanowne grono moze wypowiedzieć sie na jego temat? Ile ogilnie wart jest taki zegarek? Ceny sa zróżnicowane i wydawało mi sie ze bez 20000zl nie ma co podchodzić do tej marki.

Ktory rok zegarka to moze byc?

 

Zobacz ofertę: Breitling Chronomat stal-złoto 61950 gwarancja!

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4736016691

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Nie możemy Ci powiedzieć ile jest wart ten zegarek, bo zabrania tego regulamin, a poza tym to nie taka łatwa sprawa na odległość.

Ten egzemplarz pochodzi prawdopodobnie z początku lub połowy lat 90. Bransoleta jest zapewne nieoryginalna...

 

Jak dobrze poszukasz, to coś znajdziesz za w miarę rozsądne pieniądze. 20 tys. to kosztują nowe sztuki.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Nie chodzi mi o wycenę zegarka bo jak wiadomo wiele zalezy od stanu konkretnego zegarka i jego przeszłości. Z racji tego ze jestem początkujący, pytam bo nie chce przepłacać.

Dotychczas miałem na oku linie breitling for Bentley jednak nie ma mozliwosci zakupu tego zegarka nawet w kwocie zbliżającej sie do 10000 zł.

 

Pytanie kolejne - czy taki zegarek z lat 90 to juz "stary grat" jak w przypadku samochodów czy nadal interesujący model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszyscy w większości kupujemy oczami a tu trafiłeś w sedno, skupiamy się nad opisem estetycznym zupełnie gdzieś tam w tle zostawiając sprawy mechaniczne. Natomiast vj 7750 w breitlingach, pod warunkiem że dobrze serwisowany posłuży jeszcze Twoim wnuczkom.

Estetycznie trochę już przeszedł ale skoro jest po serwisie w Tempusie to mechanicznie wszystko powinno grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.