Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mirek 1969

casio g shock

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Czy wie ktoś gdzie kupić taki zegarek .Podoba mi się ten klimat ,przypomina mi tego który miałem.Chciałbym taki zegarek na co dzień do lasu a najlepiej by było gdyby szło go gdzieś w Polsce dostać.O ile dobrze kojarzę jest to wersja limitowana i przez to droższy.Ale co tam byle jest klimat.Jakby ktoś coś napisał na temat tego zegarka to byłbym wdzięczny. na ebau jest też taki ale tam nie kupowałem nigdy więc nie mam pojęcia jak to ugryźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super model ale cena jest odpowiednia za carbon w pasku i Limited edition. Też mam na niego chrapkę ale nie widziałem go w Polsce.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde 1600zł. trochę dużo .nie wiem warto?.a może lepiej w komplecie drugi bym dał synowi.w ogóle ten drugi to co to za gość jakiś specjalny ?bo jakbym wziął komplet to i ten drugi też by musiał czymś błyszczeć co nie? Czy mógłby mi kto opisać te zegarki tak z grubsza. dzięki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle jest to made in japan? bo to jest do mnie ważne.Powoli przekonywuję się na ten komplecik tylko jak to sprowadzić nie mam pojęcia.czy ktoś kupował z tej strony? czy jest opcja opłata przy odbiorze w co wątpię?czy ktoś mi może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.