Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JPS

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. W solarach trzeba wymieniać akumulator więc i otwierać potrzeba niestety . Test szczelnosci można robić bez problemu robiłem taki dla dw 5600.
 2. limitacja ma sens jak wiąże zegarek z jakimś wydarzeniem czy też miejscem np. klubowy zegarek . A takie limitacje dla limitacji to moim zdaniem bzdura . Jeśli ten zegarek byłby z czarną tarczą plus czerwona wskazówka sekundnika i czerwone akcenty to od ręki biorę . i myślę ze by się dobrze sprzedawał bo naprawdę jest ładny
 3. Swojego ustawiałem co kilka dni . Punktualność przeciętna a nawet można powiedzieć że słaba przynajmniej w moim egzemplarzu. Myślę ze spokojnie dziennie gubił kilkanaście sekund jak nie więcej. Z plusów dość dobrze wykończony i ładnie się prezentuje na nadgarstku z minusów nie centrujący bezel który non stop się przestawiał i przesadzona wielkość,swoim często w coś przywalałem to pierwszy zegarek z szafirowym szkłem które zarysowałem niestety
 4. Akurat wczoraj byłem w swiss i oglądałem z ciekawości bossa i inne modowe i na pewno nie są to zegarki pokroju tanich chinczykow bez przesady .
 5. Odpuść sobie szkoda kasy . To taka pseudo marka stworzona przez apart do strzyżenia z kasy naiwnych owiec
 6. JPS

  akwarium ,pierwsze..

  Potężny ten filtr żeby nie zrobił ci efektu pralki w akwarium Ja u siebie w 112l mam aqula fan 2 i daje radę choć myślę nad ciut mocniejszym . Oświetlenie widzę że led ja pisałem o świetlówkach T8 na ledach się niestety nie znam .
 7. JPS

  akwarium ,pierwsze..

  Przy standardowym oświetleniu 112l w klapie czyli 2 x 18w a rozumiem że o takim mówimy super świetlówki niewiele zmienią. Proponuje najpierw pomyśl jaki styl ma mieć to akwarium jakie ryby itd a potem dobierz oświetlenie. Najprościej zrobić akwarium tzw. low -tech . Poczytaj w sieci .
 8. JPS

  akwarium ,pierwsze..

  Zamontuj dwie zwykłe daylighty np philipsy 865 to ci da te minimum dla roslin 0.3 W na litr . Będzie tanio i mało wymagające rośliny spokojnie dadzą radę .
 9. Poproszę jakiś link gdzie można obejrzec formaistera sport i ewentualnie zapisać się.
 10. Paski są włoskie ale kiepskiej jakości co przyznaje sam autor recenzji czy raczej reklamo-recenzji. A klient poprzez kształt uszu jest na nie skazany niestety Wątpię żeby znalazł przyszłości jakiś zamiennik jak davosa przestanie je produkować.
 11. Jak uchwyciłeś ten moment zatrzymania o 16.21 obserwowałeś zegarek przez 46 h . Rzecz naprawdę niepojęta Wygłupiam sie sorry wiadomo zegarek sam stanął i pokazał u mnie niestety zawsze wszystkie zegarki chodziły poniżej tego co obiecywał producent. Tak mi się przynajmniej wydaje
 12. g shocki raczej nie posiadają wybitych numerów seryjnych ale to chyba nie jest argument przy reklamacji .
 13. JPS

  GW-9400 Rangeman

  Niektórzy przeżyją szok jak będą musieli wymienić na nowy za jakis czas 335zl za gumowy pasek poj...o kogoś
 14. U mnie na kopercie numeru nie ma ale mam starszy model .
 15. JPS

  GERLACH

  Oj kolego Tarant , po co te złośliwości napij się lepiej meliski na uspokojenie ten zegarek to ponoć prototyp wiec nie spodziewałem się ze istnieje już na niego oficjalna cena dlatego zapytałem się kolegi o "przybliżona" cenę . Widze ze jesteś uprzedzony do tej firmy i rozpętałeś burze w szklance wody . Mi osobiście ten zegarek wizualnie się podoba i to wszystko .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.