Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rodezjan

IWC Portofino HW nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

Czy mógłbym Was prosić o ocenę/sugestie dotycząca poniższego zegarka:

http://www.chrono24.pl/iwc/wc-portofino-hand-wound-eight-days-iw510102-lagernd--id2614643.htm

 

Generalnie mam do wydania około 30kpln, jeszcze tydzień skłaniałem sie ku Omedze PO ale po przemyśleniach dochodzę do wniosku ze potrzebuje bardziej czegoś prestiżowego na codzień do garnituru (praktycznie 5 x w tygodniu). Chciałbym coś na pewno z niebieska tarczą (mam fajnego ML z czarna), taka najbardziej mi sie podoba. Mam także na luźno fajnego Armand Nicolet.

Oczywiście myślałem o Portugalczyku ale w tych pieniądzach nie ma szans na nowy, używany nie czuje sie na siłach sam kupić.

Co powiecie o samym zegarku i tejże konkretnej ofercie?

Na szybko patrzę ze w Apart to 43kpln, chyba ze gdzieś rownież w Polsce można kupić w tych pieniądzach?

Nie miałem rownież nigdy zegarka nakręconego, czy to stanowi jakiś kłopot w użytkowaniu?

Jak z późniejszym serwisem?

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi, dziękuje z góry.

 

Pozdrawiam

 

Marek

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O którym portugalczyku piszesz?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten IWC ma 45mm srednicy wiec jako garniturowiec to tak średnio mi sie widzi, chyba ze masz lape jak niedzwiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w Apart i przymierzałem to cudo z białą tarczą, muszę przyznać że też ma swój urok :-) tylko ta cena 53kpln, 10-12% rabatu możliwe.

Patrząc na chrono24 widzę ze nowy mozna złapać w DE za 35kpln.

Skąd te różnice, czy moze mozna i w PL coś w tej cenie?

Co sądzicie?

 

Pozdrawiam

 

Marek 0cd2c06e531b1215c17ef286dd815c80.jpga94e00954e26a46cf53e24aac34d7ec1.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić nowego Portugaczyka chrono, nowego z małą sekundą w swoim budżecie. Jak wrzucasz złotego to wiadomo, że się nie mieści, zresztą temat ten średnio ma sens skoro sam nie wiesz czego chcesz wrzucając tak różne zegarki jak potężny sportowy yacht club i płaskie klasyki.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.