Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Muzzy

Użytkownik
 • Content Count

  5,382
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

Muzzy last won the day on August 25 2020

Muzzy had the most liked content!

Community Reputation

2,561 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9,868 profile views
 1. Muzzy

  Teorie spiskowe

  Tak powinni być inni lekarze/eksperci ale niestety nie przyjmują zaproszeń do merytorycznej dyskusji. Ja doktorowi Bodnarowi wierzę w to co mówi, uratował życie moim 2 znajomym. A takich przypadków słysze więcej. Do przychodni nie chcieli przyjac , do szpitala tez nie, nie chcieli ich wogle leczyć a nawet zbadać, ponieważ mieli pozytywny wynik testu... dostali tylko paracetamol! Cud że dostali się do tegi Bodnara i w ostatniej chwili odpowiednie leczenie. Przyjoł ich i normalnie zbadał, okazało się że jeden kolega ma już ostre zapalenie płuc, dostał zastrzyki i chodzi po tym świecie. Drugi amantadyne i też szybko stanoł na nogi. Więc wybacz ale wierze w to co opisuje , jednak nie bede nikogo przekonywał. Nie chialem tu rozpetac jakiejs burzy, nie mam czasu i nerwow na to zeby wdawac sie w takie dyskusje. Pozdro Robert
 2. Muzzy

  Teorie spiskowe

  Wszystko jest w tych dwóch załączonych filmach, jak nie masz czasu ich posłuchać w całości ze zrozumieniem to nic nie poradze.
 3. Muzzy

  Teorie spiskowe

  Nie mam siły i czasu się prześcigać na argumenty. Wrzuciłem linki do ciekawego programu gdzie wypowiadają sie lekarze i profesorowie. Pomyslalem ze warto, kto posłucha sam oceni, nie miałem zamiaru was przekonywać bo jak czytam ten temat to wiem że nie ma na to szansy. Ktoś wyrazi inna opinie to we 3-4 atakujecie i próbujecie wmówić swoja jedyną racje... Pozdrawiam
 4. Muzzy

  Teorie spiskowe

  Obejrzałeś drugi podlinkowany odcinek bez przewijania ? wyrażnie mówia kto i co badał i jakie były wyniki. "Druga strona" była zapraszana, jednak nie wyraziła chęci do rzeczowej dyskusji
 5. Muzzy

  Teorie spiskowe

  Tutaj kolejny odcinek który przed chwilą obejrzałem. Co to znaczy groch z kapustą ? Lekarze przecież mowią o konkretnych badaniach, więc co jeszcze mają udowadniać ?
 6. Muzzy

  Teorie spiskowe

  Ktoś wczoraj oglądał "Warto rozmawiać" ? Jestem pozytywnie zaskoczony że TVP puściła taki odcinek... Dla tych co przegapili link :
 7. Muzzy

  Hi-Fi stereo

  Tak Najlepiej wypożycz i sam się przekonaj. Bardzo dobra jakość wykonania, widać nie oszczędzali na częściach i podzespołach. To przekłada się na bardzo naturalny przejrzysty dżwięk, szeroką scenę z punktowym obrazowaniem, świetny bas z dobrym kopnięciem. Dac jest zbalansowany i słychać to na xlr.
 8. Muzzy

  Hi-Fi stereo

  Jasne że wytrzymują, mocy nigdy nie za dużo Jednak myślę poważnie o zakupie jakiegoś fajnego wzmacniacza lampowego jak np Leben 300/600 lub Cayin Cs-845A .
 9. Czym się różni ten nowy EXII ? domalowali w końcu wskazówki ? Kruk przyjmuje zamówienia telefonicznie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.