Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CIESLUT

UWAGA na maile od "allegro"

Rekomendowane odpowiedzi

A jak już dostaną dane, to ktoś inny dostaje takie meile .

Co jakis czas się pojawiają , czasem nawet odpisze, a co :)

 

 

"Thank for the message. i will pay you 4800pln for the item. i want you to know that i am buying the item for my Pastor who work with Christ Embassy Church in South Africa.i have check the shipping cost to Pretoria,South Africa with Post Office EMS EXPRESS and its 300pln. get back to me with the total cost i need to transfer to your bank account
end the auction now.

i will make the payment to you tomorrow morning at 8am.i want you to get the item ready for shipment because my bank will send you the confirmation after i have made the payment you must send item to the address in the morning.send me your phone number

waiting to hear from you.
"


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobna rozmowe ostatnio przeprowadzilem z panem zamieszkujacym afryke.

odeslalem go na ebay zeby tam sobie kupil zegarek a po wymianie korespondencji tydzien walczylem ze spamem na swojej skrzynce.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka takich @ tygodniowo.

Od razu do kosza wyrzucam tego typu syf, bo szkoda mi czasu na odpisywanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

z racji tego że dzięki temu forum dostaję ciekawe informacje, podzielę się z Wami moim zdarzeniem.

 

propozycja zakupu za wyższą cenę poza allegro. propozycję przyjąłem. czemu nie :-) oczywiście otrzymuję propozycję ceny wyższej niż oczekiwałem o 300 zł (na przesyłkę)

 

potem informacja z "londyńskiego" banku że przelew jest gotowy dla mnie ale muszę przekazać im numer przesyłki. czyli chcą abym wysłał towar (do RPA) a "oni" przekażą mi środki. taki escrow.

 

mam nadzieję, że dzięki temu ktoś uniknie wpadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to stara sztuczka


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.