Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pablito

Użytkownik
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

450 profile views
 1. fajnie że odpowiadasz, szkoda że po tygodniu, a w tym czasie mogłem sprzedać zegarek. Żenada gość!

 2. Zgodnie z obietnicą, krótka relacja z Łodzi czyli Aurochronos 2019, dzień 1. Druga wizyta w Łodzi w ciągu tygodnia. Z tym samym celem, ponieważ także pojechałem po wiedzę. I nie zawiodłem się. Prelekcje na wysokim poziomie merytorycznym. Kalle Slaap - holenderski zegarmistrz z zaangażowaniem tudzież pasją wreszcie wyjaśnił mi dlaczego i w jaki sposób działa mechanizm zegarka, także kwarcowy. Prosto, krótko i skutecznie i bez "zegarmistrzowskich zaklęć" Dan Andrei Kluska - perfekcja i profesjonalizm - opowieść jak można można budować kolekcję zegarków, według różnych kryteriów, na różne sposoby. Co ma sens a co można odpuścić. Zapachniało grubymi tysiącami (EUR) ale to dobrze, trzeba gonić króliczka. Merytorycznie, rzeczowo, dużo konkretnych przypadków i bez lania wody. Tu zrobiłem najwięcej zdjęć slajdów by w drodze powrotnej poszperać w sieci po więcej. Michał Wajsen - w odróżnieniu od poprzednika - budowanie kolekcji od "drugiej strony" czyli co zrobić, jak działać mając ograniczony budżet liczony w setkach (PLN). Najlepsza promocja radzieckich zegarków i kilka sztuk na serio wpadło mi w oko. Chociaż wcześniej myślałem, ze to niemożliwe bo tanie i słabe i itd. Nabrałem szacunku do tego segmentu zegarmistrzostwa, dziękuję. Piotr Madetko - prawnik czyli jak zabezpieczyć swoje interesy przy zakupie zegarków, jak egzekwować swoje prawa jako kupujący. Strzeżcie się nierzetelni sprzedawcy:-) Z chęcią przeczytam co się działo w niedzielę, bo tego dnia byłem już w innym miejscu. Organizatorom dziękuję. Poziom rośnie i już "pukacie" Państwo do europejskich drzwi. Życzę dalszego rozwoju. Gratulacje.
 3. dzień dobry, odnośnie propozycji z newsletter (tak, ktoś to czyta:-) zgłaszam się. "...Dla chętnych mamy 5 darmowych wejściówek, jednak jest mały haczyk - trzeba się zadeklarować i napisać krótką relację z tego festiwalu..." zatem poproszę. Paweł
 4. Gdyby ktoś potrzebował środka lokomocji to zapraszam. Jadę od strony wschodniej Warszawy, z miejscowości Mińsk Mazowiecki. Sobota. Zapraszam na priv.
 5. Proszę o dopisanie do listy Pablito Pozdrawiam Paweł
 6. witam, jestem przed zakupem mechanizmu kwarcowego eta. w moim zegarku data jest między 4 a 5 w wszyscy sprzedawcy twierdzą, że ten mechanizm ma datę albo na 3 albo na 6 i obaj twierdzą że będzie ok. z pewnością sprawa jest prosta ale czy mógłbym poznać Wasze zdanie w tej kwestii? wziąć to co jest czy szukać dalej? pozdrawiam paweł
 7. witam, czy możecie polecić, wskazać miejsce gdzie można dostać 6138 lub 6139? sam mechanizm. tak, znam ebay :-) pozdrawiam Paweł
 8. Z pewnością będą sławni w czerwcu:-) Zatem: Co nosi R.Lewandowski? C.d.n.
 9. @ Venm no właśnie, łatwiej jest nękać istniejącą osobę za 1,1 niż sprzedawcę widmo za 3 tys. i to praca i to praca. "widzi szef ile mamy roboty nie mamy czasu nawet załadować teczek" @CIESLUT - nie sądzę, by allegro liczyło na zapłacenie prowizji przez oszustów. a najgorsze jest to, że już każdy do każdego podchodzi jak pies do jeża a z pewnym i oryginalnym, nowym zegarkiem klienci chcą weryfikacji u tego za rogiem, on wymienia baterie więc się zna. a ten fachowiec myśli i sapie jak zdjąć dekielek.
 10. witam, mam takie subiektywne wrażenie, że na allegro ostatnio nasiliła się fala kradzieży kont. z opcji wysyłki do rpa, nigerii złodzieje przerzucili się na szybką aukcję, wpłatę payu, brak możliwości odbioru (bo dużo pracuję i nie mam czasu). bądźcie ostrożni. ja ostatnio prawie naciąłem się na lombard (gdzie właściciel nie żył od roku) oraz trafiłem na pana który był pośrednikiem (forma stażu w firmie która nie istniała) a gostek podpisał umowę stażu na sprzedaż produktów których nie widział poprzez swoje konto (także bankowe). zgroza i głupota. moja lista fraudów rośnie a allegro ma to głęboko gdzieś. pozdrawiam P.
 11. Jak najbardziej szklany ekran bo tvn :-) na zdjeciu reka Pana Waltera ale bardziej interesuje mnie co to za model.
 12. Dokladnie tak. Domniewywa się, że to jego rzeczy osobiste. Za większości życia był niedoceniany, wręcz postrzegany jako "inny"lub "dziwny". Jako malarstwo, bardzo ciekawa forma przekazu, szczególnie zaintrygowała mnie forma podpisów na jego rysunkach (był analfabetą). Drugie skojarzenie to może lekkie nasladownictwo tego stylu przez późniejszego artystę Dwurnika.
 13. Nikifor, artysta amator. Zyjacy w pierwszej połowie xx wieku. I jego dwa zegarki. Jako ciekawostka Pozdrawiam P.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.