Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pablito

Użytkownik
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

570 profile views
 1. Witam, jakie dokumenty są do zegarka?

  pzdr

  PM

   

 2. Bardzo dziękuję za możliwość. Kilka dobrych rozmów, dobra organizacja i przedobra gościna ze strony Muzeum. I zaskakujące korzystne było zmiksowanie miłośników zegarków z fanami marki na literę "M" 🙂 Warto było.
 3. fajnie że odpowiadasz, szkoda że po tygodniu, a w tym czasie mogłem sprzedać zegarek. Żenada gość!

 4. Zgodnie z obietnicą, krótka relacja z Łodzi czyli Aurochronos 2019, dzień 1. Druga wizyta w Łodzi w ciągu tygodnia. Z tym samym celem, ponieważ także pojechałem po wiedzę. I nie zawiodłem się. Prelekcje na wysokim poziomie merytorycznym. Kalle Slaap - holenderski zegarmistrz z zaangażowaniem tudzież pasją wreszcie wyjaśnił mi dlaczego i w jaki sposób działa mechanizm zegarka, także kwarcowy. Prosto, krótko i skutecznie i bez "zegarmistrzowskich zaklęć" Dan Andrei Kluska - perfekcja i profesjonalizm - opowieść jak można można budować kolekcję zegarków, według różnych kryteriów, na różne sposoby. Co ma sens a co można odpuścić. Zapachniało grubymi tysiącami (EUR) ale to dobrze, trzeba gonić króliczka. Merytorycznie, rzeczowo, dużo konkretnych przypadków i bez lania wody. Tu zrobiłem najwięcej zdjęć slajdów by w drodze powrotnej poszperać w sieci po więcej. Michał Wajsen - w odróżnieniu od poprzednika - budowanie kolekcji od "drugiej strony" czyli co zrobić, jak działać mając ograniczony budżet liczony w setkach (PLN). Najlepsza promocja radzieckich zegarków i kilka sztuk na serio wpadło mi w oko. Chociaż wcześniej myślałem, ze to niemożliwe bo tanie i słabe i itd. Nabrałem szacunku do tego segmentu zegarmistrzostwa, dziękuję. Piotr Madetko - prawnik czyli jak zabezpieczyć swoje interesy przy zakupie zegarków, jak egzekwować swoje prawa jako kupujący. Strzeżcie się nierzetelni sprzedawcy:-) Z chęcią przeczytam co się działo w niedzielę, bo tego dnia byłem już w innym miejscu. Organizatorom dziękuję. Poziom rośnie i już "pukacie" Państwo do europejskich drzwi. Życzę dalszego rozwoju. Gratulacje.
 5. dzień dobry, odnośnie propozycji z newsletter (tak, ktoś to czyta:-) zgłaszam się. "...Dla chętnych mamy 5 darmowych wejściówek, jednak jest mały haczyk - trzeba się zadeklarować i napisać krótką relację z tego festiwalu..." zatem poproszę. Paweł
 6. Gdyby ktoś potrzebował środka lokomocji to zapraszam. Jadę od strony wschodniej Warszawy, z miejscowości Mińsk Mazowiecki. Sobota. Zapraszam na priv.
 7. Proszę o dopisanie do listy Pablito Pozdrawiam Paweł
 8. witam, jestem przed zakupem mechanizmu kwarcowego eta. w moim zegarku data jest między 4 a 5 w wszyscy sprzedawcy twierdzą, że ten mechanizm ma datę albo na 3 albo na 6 i obaj twierdzą że będzie ok. z pewnością sprawa jest prosta ale czy mógłbym poznać Wasze zdanie w tej kwestii? wziąć to co jest czy szukać dalej? pozdrawiam paweł
 9. Jak najbardziej szklany ekran bo tvn :-) na zdjeciu reka Pana Waltera ale bardziej interesuje mnie co to za model.
 10. apart zaczyna mocno promować swoje marki, po aztorin, albert pojawia się coś o nazwie am:pm. wczoraj w tv product placement tej marki. mam wrażenie że odchodzą od markowych zegarków i starają się kreować swoje wschodzące gwiazdy zegarkowe. z punktu widzenia firmy - słuszne
 11. ja, pomimo, swojej aktywności (bieganie + rower szosa) mam problem z wagą. czytałem różne kombinacje diet itd ale najlepszy efekt daje brak słodyczy, unikanie cukru (największy problem to cocacola) p.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.