Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Alex-W

Gumki do naszych niebieskich...

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie

 

Zbliża się lato wielkimi krokami i pora ubrać blue raya w gumkę.

 

Wiecie jak jest zawsze lepiej z zabezpieczeniem ;-)

 

I powstaje dylemat jaką... ?

 

Pochwalcie się proszę jakie gumki macie do swoich niebieskich wersji bo szukam szukam i dobrać nie umiem a forumowa inspiracja na pewno mi to ułatwi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem by ktos sie chwalil Rayem na gumie innej niz oryginalna wiec ciezko Ci bedzie cos znalezc. Na lato najlepsza jest branoleta.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym kupić do Ray Blue jakiś niebieski pasek kauczukowy - gumowy, myślę, że taki by mu najlepiej pasował. Teraz mam czarny skórzany z niebieskim przeszyciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna guma jakoś słabo wygląda, Te delfinki to jak z zegarka dla dzieci z podstawówki... Takie jak są w Certinach mi się strasznie podobają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie poszedłem po najmniejszej linii oporu na pewnym portalu aukcyjnym ;) kupiłem pasek, który można wyszukać wpisując: "22 mm granatowy gumowy", jak przyjdzie, założę i zobaczę, w razie czego 30 zł to nie majątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem by ktos sie chwalil Rayem na gumie innej niz oryginalna wiec ciezko Ci bedzie cos znalezc. Na lato najlepsza jest branoleta.

JA się chwaliłem nie ori gumą :D  ale ja mam orange Raya. bransa na lato jest ok ale guma też nie najgorsza, ja w tym roku będę Raya wrzucał na nato, guma czy bransa nie nasiąka wodą ale latem jak jest ciepło to wilgotny pasek nad wodą nie przeszkadza. Ogólnie swojego Raya teraz noszę na bransolecie ale raz w seiko mi się zdarzyło że bransoleta się "zacisnęła" na ręce, nie lubię zbyt luźnych bransolet więc jak łapa spuchła to zrobił się dyskomfort, na gumie/nato tak tego nie czuć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tydzień mam ten paseczek co zamówiłem , polecam i nie polecam. Polecam bo tani, moim zdaniem ładny i gruby masywny pasuje do zegarka. Kolor fajny. Nie polecam , bo to nie do końca guma tylko raczej silikon, szorstki w dotyku, łapie brudy , lepią sie do niego, tragedii nie ma ale wygląda często jakby był przybrudzony. Podsumowując szalu nie ma :)

 

Ciąg dalszy, pasek jest przeszyty niebieską nitką, dodając do tego jego fakturę, wygląda trochę jak zamszowy :) jestem zadowolony, wolę ten niż skórzany. Bransolet nie trawię, taką mam urodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Ja juz tydzień mam ten paseczek co zamówiłem , polecam i nie polecam. Polecam bo tani, moim zdaniem ładny i gruby masywny pasuje do zegarka. Kolor fajny. Nie polecam , bo to nie do końca guma tylko raczej silikon, szorstki w dotyku, łapie brudy , lepią sie do niego, tragedii nie ma ale wygląda często jakby był przybrudzony. Podsumowując szalu nie ma :)

 

Ciąg dalszy, pasek jest przeszyty niebieską nitką, dodając do tego jego fakturę, wygląda trochę jak zamszowy :) jestem zadowolony, wolę ten niż skórzany. Bransolet nie trawię, taką mam urodę.

 

Mam do małego Blue Mako taki cały czarny z czarną nitką, to chyba pasek firmy TEKLA. Jak za tę kasę super pasek, przyjemny w dotyku, gruby, klamerka ok. Faktycznie trochę łapie kurz, ale mi to akurat nie przeszkadza - jak dla mnie za 30 zł jest SZAŁ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nie ma żadnej nazwy firmy na sobie,  ale zdążyłem go polubić mimo tej "szorstkości", zgadza się, za 30 pln jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Mój nie ma żadnej nazwy firmy na sobie,  ale zdążyłem go polubić mimo tej "szorstkości", zgadza się, za 30 pln jest ok :)

 

u mnie też na pasku nie ma nazwy ale na paragonie było TEKLA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.