Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mrnikt

Adapter do paska Nato do GW-2310

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie. oprócz ebay, można zamówić adaptery do paska nylonowego lub paska NATO do GW-2310. 

Z tego co znalazłem sprzedaje to Inter Watch, ale u nich na stronie tych adapterów od groma, nie wiem który wybrać. 

A może ktos na forum ma do zaoferowania taki adapter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj w Zibi zapytać np. [email protected]


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zapytaj o adaptery od g-2300b, bo będą na pewno pasowały. Nie wiem czy wyszedł jakiś gw-2310 na pasku NATO, więc możesz dostać odpowiedź negatywną, bo sprawdzą tylko twój model ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Tylko zapytaj o adaptery od g-2300b, bo będą na pewno pasowały. Nie wiem czy wyszedł jakiś gw-2310 na pasku NATO, więc możesz dostać odpowiedź negatywną, bo sprawdzą tylko twój model ;)

+100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpytałem Panią Sylwię, niestety odpowiedź negatywna.

CASIO nie oferuje już tej (adapter) części do G-2300, mam nawet numer czesci, ale nie ma możliwości zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo  :) . Ale dzwoniłeś do nich? Dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie... Ale na stronie sa dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.