Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Basel 2015: Bell&Ross Vintage WW1 Edición Limitada [live]

Rekomendowane odpowiedzi

Producenci zegarków zdążyli nas już przyzwyczaić do modeli nawiązujących do samochodów czy samolotów. Rzadko spotykamy jednak czasomierze inspirowane... cygarami.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancki :) -I taki nie podobny do innych Bell&Ross...

BROSSORANGEPVD-01.jpg

Taki posiadam :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ma nawiązywać do pierwszej wojny światowej a ma dziurbiliona w tarczy. bleeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza inspirowana bardziej na pilocie od Zenitha niż na I WŚ. Ogólnie zegarek bardzo ładny, chodź wolę kostki ( BR 01 lub 03).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza inspirowana bardziej na pilocie od Zenitha niż na I WŚ. Ogólnie zegarek bardzo ładny, chodź wolę kostki ( BR 01 lub 03).

Mam jedną na "zbyciu" :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dziura" całkowicie nie potrzeba w tym zegarku.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym zaśmiecać forum ani na razie tworzyć nowego tematu dlatego spytam najpierw tutaj.

 

O co chodzi z tym Bell and Ross?

 

Byłem dzisiaj w butiku i obejrzałem prawie wszystko co mieli. Bardzo porządnie wykonane zegarki. Wiele modeli spodobało mi się a niektóre zakwalifikowałbym nawet  jako świetne. Zwłaszcza z serii BR123 (GMT), Br126 i WWI. Tylko te paski do BR123 wydawały się jakieś średnie. Za to ceny kompletnie mnie powaliły.

 

BR126 Sport Heritage GMT Flyback za 5900EUR . Szok. Ceny innych chrono 3400 a BR123 GMT 2800. Szok.

 

Pod względem technicznym zegarki porządne ale nie urywają głowy. Historii do której można nawiązać chyba zero. Na plus wykonanie i lotnicze DNA. Ale czy to usprawiedliwia ceny. Dla porównania, chwile wcześniej oglądałem Uniony. Znakomity marketing?

 

Jeszcze raz. Niektóre modele bardzo ale to bardzo chętnie widzialbym u siebie na ręku ale płacić 30-40% więcej niż np za wspomnianego Uniona?! Nie wspominając już o BR126 Sport Heritage GMT Flyback za 5900 i co za taką sume można mieć. Z drugiej strony nie widziałem za dużo używanych BR w sprzedaży. Czy trzymają cenę?

 

Może któryś z kolegów może mnie oświecić w sprawie tego fenomenu bo zegarki bardzo ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.