Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vitooo

Gruko - co to za zegarek?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nabyłem na popularnym serwisie aukcyjnym taki o to zegarek, jednak nie mam pojęcia co to za marka.

W internecie brak informacji, jedynie na jakimś rumuńskim forum ktoś pisał, że to szwajcary. Jakieś pomysły?

 

4r6m2tuysxe1.jpg

 

w788c7mqkb3x.jpg

 

7fmh2p6dquj4.jpg

 

4wphdjsbk8yu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Estetyka zegarka przywodzi na myśl raczej produkcje niemieckie z późnych lat '60.

Nie jestem ekspertem od automatów, ale czy mógłbyś zrobić fotkę werku tak żeby było widać cały półmostek balansu? Może komuś to pomoże w identyfikacji, bo mi na razie to wygląda raczej dalekowschodnio.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarka jeszcze fizycznie w ręku nie mam, zdjęcia są z opisu aukcji. Jak tylko go dostanę zrobię dodatkowe zdjęcia.

 

Co ciekawe, jedyne wzmianki w internecie jakie znalazłem są z portali węgierskich i rumuńskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Estetyka zegarka przywodzi na myśl raczej produkcje niemieckie z późnych lat '60.

Nie jestem ekspertem od automatów, ale czy mógłbyś zrobić fotkę werku tak żeby było widać cały półmostek balansu? Może komuś to pomoże w identyfikacji, bo mi na razie to wygląda raczej dalekowschodnio.

 

pozdrawiam

Narfas

Rotor jak w Seiko, też mi to przyszło na myśl. Ale reszta werku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale werk nie jest od GUB-a na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.