Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blizniak2010

Tag Heuer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Przymierzam sie do zakupu Tag Heuera jak nizej na zdjeciach. Prosze o opnie czy Waszym zdaniem jest orginalny jako ze nie mialem wczesniej stycznosci z Tagami. Zegarek w sam w sobie nie jest arcydzielem zegarmistrzostwa aczkolwiek potrzebuje zegarka do codziennego uzytku. Bedze wdzieczny za opinie .

 

Pozdrawiam Lukasz

post-57963-0-82455700-1432930240_thumb.jpg

post-57963-0-28329700-1432930247_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny jeśli mechanizm w środku też jedt oryginalny. Widzę że 14h przed końcem uakcji cena jeszcze atrakcyjna ;). Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

zamierzam nabyć heuera, bo jeszcze nie mam w kolekcji :) znalazłem takie (szkoda, że kwarcowe, cudo) w przyjaznej cenie i stąd moje pytanie, czy ten zegarek jest wart grzechu? jak poznać czy to oryginał? i od kiedy od nazwy heuer dodano TAG? za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam :)

 

3c7b8c03087132eegen.jpg2f3cce0384cd1194gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Heuera dodano TAG, gdy kupił ich w 1985 r. Techniques d'Avant Garde ;).

Okropnie ten zegarek wygląda na tym pasku. O oryginalności się nie wypowiadam, ale środek nie bardzo wygląda na wyrób porządnej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.